SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi prezrádza termín predstavenia zariadenia Redmi 10X s podporou 5G vrátane jeho výkonu

Redmi 10X bude predstavený koncom mesiaca

Ak uvažujete nad kúpou niektorého zo smartfónov z produktovej línie Redmi 9, tak by ste mali zvážiť, že počkáte na predstavenie prvého zariadenia z nadchádzajúcej generácie. Xiaomi plánuje ešte v priebehu tohto mesiaca predstaviť smartfón Redmi 10X.

Redmi 10X bude predstavený už 26. mája

Spoločnosť Xiaomi prostredníctvom svojho oficiálneho Weibo účtu odkryla dátum predstavenia smartfónu Redmi 10X. Stane sa tak 26.5., teda v priebehu budúceho utorka. Xiaomi v rámci uverejneného statusu ďalej píše, že pôjde o vlajkovú loď určenú pre mladých, ktorá bude vybavená procesorom MediaTek Dimensity 820 s podporou 5G technológie.

Redmi 10X oficialny termin predstavenia
Zdroj: Redmi (Weibo)

To, že pôjde vskutku o vlajkovú loď pre mladých, nasvedčuje aj ďalší status spoločnosti, v ktorom odkrýva výkon zariadenia. Podľa publikovaného statusu zariadenie dosiahlo v AnTuTu 415-tisíc bodov.

Redmi 10X_vykon smartfonu AnTuTu
Zdroj: Redmi (Weibo)

Huawei sa dlho neohreje na prvom mieste najvýkonnejších smartfónov strednej triedy

Pred pár dňami spoločnosť AnTuTu aktualizovala svoje rebríčky výkonnosti jednotlivých modelov smartfónov. Po dlhej dobe bol vystriedaný v kategórii strednej triedy smartfón Redmi Note 8 Pro za model Huawei nova 7i. Podľa uverejneného statusu spoločnosťou Xiaomi, spoločnosť Huawei nebude tomuto rebríčku dlho dominovať, náskok Redmi 10X bude približne 100-tisíc bodov.

rebrickej najvykonnejsich zariadeni v kategorii strednej triedy_AnTuTu_april
Zdroj: AnTuTu

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close