Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi prezrádza ďalší parameter týkajúci sa kamery zariadenia Mi CC9

Xiaomi zverejnilo status, v ktorom publikovala fotografiu zo smartfónu Xiaomi Mi CC9 s vodoznakom, ktorý prezrádza rozlíšenie hlavnej kamery

Xiaomi pomaly, ale isto fanúšikov spoločnosti „nažhavuje“ ďalším parametrom zariadenia Xiaomi Mi CC9, konkrétne rozlíšením hlavnej kamery. Na tému upozorňuje portál gizchina.com.

V priebehu včerajšieho dňa, v skorých ranných hodinách spoločnosť uverejnila na sociálnej sieti Weibo status, v ktorom verejnosť informovala, že telefón bude disponovať 32MP selfie kamerou s vylepšeným Beauty režimom.

Xiaomi Mi 9CC smartfon s 32MP selfie kamerou
Via GSMArena.com

Najnovšie, spoločnosť zverejnila ďalší status, v ktorom ukázala dve fotografie vytvorené hlavnou kamerou. Podľa vodoznaku na fotografii možno dedukovať, že smartfón prinesie 48MP hlavný snímač.  Možno tak usudzovať, že smartfón tak zjavne poteší primárne milovníkov fotografovania, vzhľadom na vybavenosť kamier s vysokým rozlíšením.

Xiaomi CC9 kamera
Via gizchina.com

Na druhej strane treba dodať, že rozlíšenie kamery nie jediným parametrom, ktorý hovorí o kvalite fotografií, a preto veríme, že čoskoro sa na povrch dostanú ďalšie informácie.

Aktuálne správy o zariadení hovoria, že telefón bude vybavený procesorom Qualcomm Snapdragon 730 v kombinácií so 6GB RAM a 64GB/128GB úložným priestorom. Ďalej sa spomína AMOLED displej so vstavaným skenerom odtlačkov prstov a veľká 4,000mAh batéria.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close