SpravodajstvoXiaomi

Toto je jeden z ďalších inovatívnych produktov od Xiaomi – prenosný smoothie mixér

Nie tak dávno spoločnosť Xiaomi predstavila jeden z ďalších produktov, ktorý možno zaradiť do kategórie inovatívnych.

Ak patríte medzi milovníkov rozmixovaného ovocia či zeleniny tak vás určite potešíme. V rámci programu Youpin spoločnosť Xiaomi predstavila prenosný smoothie mixér, ktorý ponúka mobilitu na ceste.

Smoothie mixér ponúka objem s kapacitou 400ml. Z vrchnej časti nájdeme uzáver, ktorý v sebe schováva mixér spolu s batériou, ktorá ponúka dostatok energie na prípravu 15 nápojov. Zmes ovocia by ste mali byť schopný rozmixovať do 30 sekúnd.

Zdroj: produktová fotografia

Celý mechanizmus je pritom skrytý pred zrakom ľudí a zároveň bezpečný na používanie. Vďaka tomu, že je schovaný vo vrchnáku tak nehrozí, že by ste sa mohli poraniť a zároveň je možné čepele mixéru čistiť pod tečúcou vodou. Po odstránení vrchnáku dôjde k automatickému vypnutiu.

Zdroj: produktová fotografia

Váha tohto smoothie mixéru je 495g a stojí približne 30€. Medzi prvými obchodmi, ktoré ho začali listovať je známy e-shop GearBest.com.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Google ukončuje automatickú synchronizáciu medzi Google Fotografiami a Google Diskom
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close