Xiaomi

Xiaomi predstavuje vreckovú mini tlačiareň Youdao Memobird G4, ktorú zmestíte do vrecka nohavíc

Xiaomi predstavuje mini tlačiareň Youdao Memobird G4, ktorú môžete nosiť vo vrecku nohavíc. Zároveň ponúka tlač vo vysokom rozlíšení.

Xiaomi v  rámci platformy Youpin predstavuje ďalší zaujímavý gadget. Konkrétne prenosnú mini tlačiareň, ktorú zmestíte do vrecka. Upozorňuje na to portál Gizmochina.com.

Xiaomi mini tlačiareň Youdao Memobird G4_2

Vrecková tlačiareň Youdao Memobird G4

Youdao Memobird G4  je mini tlačiareň, ktorá pre svoje fungovanie potrebuje byť spárovaná so smartfónov prostredníctvom vlastnej aplikácie. Tlačiareň má zabudované bohaté preddefinované šablóny, ktoré uľahčujú okamžitú tlač toho, čo chcete vytlačiť. Musí to však byť čiernobiele. Využíva tlačovú hlavu s vysokým rozlíšením 306 dpi. Prenos údajov prebieha cez Bluetooth, zatiaľ čo tlač sa uskutočňuje pomocou technológie tepelnej tlače. Preto vôbec nie je potrebné pridávať atrament.

Xiaomi mini tlačiareň Youdao Memobird G4_3
Zdroj: produktová fotografia

Vrecková tlačiareň Youdao Memobird G4 má rozmery 86,8 × 79,3 x 39 mm a váži 165 g. Disponuje zabudovanou lítiovou  batériou o kapacite 900 mAh, ktorú je možné nabiť približne za 2 hodiny. Batéria vydrží nepretržitú tlač 8 kotúčov papiera.

Xiaomi mini tlačiareň Youdao Memobird G4_4
Zdroj: produktová fotografia

Tlačiareň aktuálne je možné predobjednať na stránkach Youpin za 299 Yuanov, čo je po prepočte približne 40€. Dostupná je zatiaľ len pre domáci trh. S  veľkou pravdepodobnosťou, ako to už býva u Xiaomi zvykom, tak mini tlačiareň bude dostupná aj prostredníctvom globálnych predajcov, avšak s miernym oneskorením.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close