SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi predstavuje špeciálnu sériu krytov pre Mi 9, aby oslávila predaje prekročenie magickej hranice predajov

Spoločnosť Xiaomi oficiálne predstavila smartfón Xiaomi Mi 9 vo februári. Jedná sa o zariadenie, ktoré patrí do kategórie high-end zariadení. Poskytuje dostatok výkonnú a zároveň nastolilo nový štandard vo viacerých oblastiach ako sú: rýchle nabíjanie, skener odtlačkov prstov v displeji, výkonnosť, kvalita fotografií, a takto by sme mohli pokračovať. Čerešničkou na torte je cena, ktorá telefón radí medzi najdostupnejšie high-end zariadenia na trhu.

Xiaomi Mi 9

Viac ako 1,5 milióna predaných zariadení

Donovan Sung, hovorca spoločnosti Xiaomi prostredníctvom sociálnej siete predstavil niekoľko nových krytov s menom CEO spoločnosti – Lei Jun, vo viacerých farebných vyhotoveniach.

Dôvodom, prečo sa Xiaomi chystá do obehu vypustiť novú sériu krytov je počet predaných zariadení, ktorý podľa spoločnosti prekonal magickú hranicu 1,5 milióna predaných zariadení.

Xiaomi Mi 9 vlajkový smartfón, ktorý ponúka viacero nadpriemerných parametrov. Napríklad prémiovú zadnú kameru s rozlíšením 48MP + 16MP + 12MP. Okrem toho ponúka nový štandard rýchleho nabíjania (do 27W), vrátane bezdrôtového (do 20W) a podobne.

Xiaomi Mi 9

Zroj: Twitter.com via Gizchina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s

Tip pre vás  Výrobca počítačov a príslušenstva MSI podpichuje Apple. V novej reklame porovnáva stojan za 1000 dolárov s 5K monitorom s podobnou cenou
podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close