Xiaomi

Xiaomi predstavuje osobný trezor so skenerom odtlačkov prstov a dokonalým dizajnom

Xiaomi bez pochýb patrí vo svojom odbore medzi najpopulárnejšie značky na trhu. Z ich „kuchyne“ vyšlo už viacero zariadení a produktov, od smartfónov až po kolobežky či oblečenie. Všetky tieto produkty mali viacero typických vlastností, ktoré charakterizujú spoločnosť – cenová dostupnosť, užitočnosť a nádherný dizajn. Najnovšie široké produktové portfólio spoločnosti sa rozširuje o trezor so skenerom odtlačkov prstov, ktorý sa nijak nebude vymykať štandardom spoločnosti.

Xiaomi CRMCR Smart Safe

Xiaomi CRMCR Smart Safe je trezor, ktorý pre Xiaomi dodáva spoločnosť Ningbo Lejia Security Technology. Jedná sa o trezor, ktorý na prvý pohľad zaujme svojim minimalistickým dizajnom.

Xiaomi CRMCR Smart Safe trezor_3
Zdroj: produktová fotografia via XiaomiToday.com

Výnimočný je však z viacerých uhľov pohľadu. Tou „naj“ inováciou je skener odtlačkov prstov, ktorý už asi ako tušíte slúži na jeho odomykanie. Rozmery trezora sú 48 x 30 x 35 centimetrov pričom je celý vyrobený z jedného kusu kovu. Konkrétne hovoríme o oceli s pevnosťou 345PA. Trezor je zároveň odolný voči vlhkosti, plesniam, prachu či nárazom. Čerešničkou na torte je vnútorná povrchová úprava, ktorá je schopná odolávať vysokým teplotám.

Xiaomi CRMCR Smart Safe trezor_2
Zdroj: produktová fotografia

Ďalšou zaujímavosťou tohoto trezora je možnosť jeho prepojenia s aplikáciou, ktorá okrem správy odtlačkov ponúka viacero ďalších funkcionalít. Napríklad možnosť notifikácií v prípade ak niekto fyzicky manipuluje s trezorom.

Xiaomi CRMCR Smart Safe trezor_aplikacia
Zdroj: produktová fotografia via XiaomiToday.it

Prejdime však k cene, tá je po prepočte približne 360€.

Zdroj: XiaomiToday.it

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close