SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi predstavuje nový Mi Pad 4 PLUS. Lákať bude veľkou batériou a 10“ displejom

Nuž, kto by povedal, že tablety sú na ústupe tak sa mýli. Najnovšie spoločnosť Xiaomi predstavila vynovený tablet Mi Pad 4 Plus, ktorý je väčším „bračekom“ Mi 4.

Cena tohto nového tabletu by mala v prípade 64GB verzie okolo 275$, v prípade 128GB verzie si záujemcovia budú musieť priplatiť zhruba 30$.

Mi Pad 4 Plus ponúka 10,1“ TFT IPS displej s rozlíšením 1920 x 1200 bodov s pomerom strán 16:10. Ostatné špecifikácie sú veľmi podobné s Mi 4 tabletom. V útrobách zariadenia nájdeme procesor Qualcomm Snapdragon 660 (14nm) s taktom 2,2GHz, ktorému sekunduje 4GB RAM a spolu s úložným priestorom 64GB/128GB, ktorý je možné rozšíriť pomocou pamäťovej karty o ďalších 256GB. Nechýba ani čítačka prstov umiestnená v tlačidle Home.

Xiaomi Mi Pad 4 Plus specifikacie
Zdroj: produktová fotografia

Tabletu nechýbajú ani fotoaparáty. Na prednej strane nájdeme 5MPx šošovku. Zadná strana tabletu sa zas chváli 13MPX šošovkou OV13855 so svetelnosťou F/2.0.

Tablet je výnimočný z hľadiska konektivity. Tá totiž okrem klasickej výbavy v podobe Wi-Fi štandardu 11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, GPS, GLONASS a Beidu ponúka aj LTE konektivitu. Tablet je poháňaný Androidom vo verzii 8.1 v kombinácii s nadstavbou MIUI 10batériou o kapacite 8620mAh, ktorá sľubuje až 16 hodín prehrávania videí alebo 10 hodín hrania hier.

Tablet by sa mal do predaja dostať už o niekoľko dní.

Zdroj: Gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close