Xiaomi

Xiaomi predstavuje novú bezdrôtovú nabíjačku s podporou rýchleho nabíjania. Stojí smiešne málo

Bezdrôtové nabíjanie sa pomaly, ale isto stáva štandardom pri viacerých vlajkových lodiach na čo reagujú aj viacerí technologickí giganti, ktorí prinášajú vlastné riešenia nabíjania. Najnovšie spoločnosť Xiaomi predstavila bezdrôtovú nabíjačku s podporou rýchleho nabíjania.  

Konkrétne reč je o produkte Xiaomi Portable Fast Wireless Charging Pad,ktorá by sa mala čoskoro ocitnúť v prvých online obchodoch. Jedná sa tak o ďalšiu rýchlu nabíjačku z kuchyne tohto čínskeho giganta. Predošlú generáciu nájdete na odkaze nižšie.

Xiaomi Portable Fast Wireless Charging Pad

Xiaomi Portable Fast Wireless Charging Pad ponúka protokol Qi Wireless čo znamená, že každé zariadenie s podporou Qi protokolu je možné prostredníctvom tejto nabíjačky nabiť. Podporuje výkon 10W (štandardné nabíjačku ponúkajú výkon 5W). Inými slovami Xiaomi reaguje na najnovšie nastavený štandard spoločnosťou Samsung, ktorá predstavila nedávno smartfón Galaxy S9 s podporou bezdrôtového nabíjania do 10W.

Xiaomi Portable Fast Wireless Charging Pad Type-C 2
Zdroj: XiaomiToday.com

Okrem vysokého výkonu nová bezdrôtová nabíjačka Xiaomi ponúka aj viacero aditívnych funkcionalít. Napríklad ochranu pred skratom, pred prepätím, ochranu napájania, detekciu cudzích predmetov a podobne.

Čo sa týka vzhľadu tak nová Xiaomi nabíjačka ponúka hliníkový plášť. Okrem hornej povrchovej úprave, ktorá je z silikónového materiálu. Nechýbajú samozrejme ani diódy indikujúce stav nabitia

Cenovo by táto nová bezdrôtová nabíjačka mala stáť približne 10 dolárov.

Zdroj: vlastný via XiaomiToday.com, fotografie: produktové fotografie, úvodný obrázok: Youtube (Martijn Wester)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close