SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi predstavuje nové kompaktné Bluetooth reproduktory

Xiaomi v týchto dňoch rozširuje svoje portfóliu o ďalší produkt, ktorý pravdepodobne bude spadať do kategórie tých žiadanejších – Bluetooth reproduktory.

Najnovšie Bluetooth reproduktory od Xiaomi je možné spárovať ako s PC tak so smartfónom či iným obdobným zariadením. Za prijateľnú cenu 399 Yuanov čo je po prepočte zhruba 50€ ponúkajú príjemný vzhľad ako aj prémiové vyhotovenie z brúseného kovu pomocou CNC. Reproduktorom nechýba ani tlačidlo ovládania hlasitosti, schovaný mikrofón či LED indikátor.

Xiaomi Bluetooth reproduktor_2
Zdroj: Gizmochina.com

V útrobách nájdeme dvojpalcové HIFI so zdvojenými neodýmovými magnetmi a hlasovou cievkou CPATON z polymerového materiálu. Výsledkom toho sú vynikajúce dynamické a vysokofrekvenčné efekty.

Reproduktor tiež využíva čip CSR Bluetooth a zároveň je kompatibilný s MP3, AAC, APTX, APTX-LL a ďalšími audio formátmi, najmä formátom APTX, ktorý prináša kvalitu zvuku ako z CD.

Zdroj: Gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close