Pracovné ponuky
Xiaomi

Xiaomi predstavuje nábytok, ktorý poskladáte rýchlejšie ako „IKEU“

Xiaomi je spoločnosť, ktorá bleskurýchlo rozširuje svoje portfólio výrobkov. Jedným z najnovších kúskov, ktoré prichádzajú na trh vďaka Xiaomi crowdfundingových aktivitám je set postele s nočnými stolíkmi.

Set sa skladá z dvojice nočných drevených stolíkov a postele vyrobenej z masívu. Ako môžete vidieť nižšie na obrázkoch tak sa jedná skutočne o pekný set, ktorý aj napriek použitému materiálu si zachováva cenovú dostupnosť pre široké masy. Cena masívneho stolíka je po prepočte zhruba 75€ a posteľ stojí 250€.

Hoci sa nejedná o žiadnu „smart“ posteľ, ktorá by vám čítala rozprávky alebo niečo podobné tak aj napriek tomu dokázali jej tvorcovia priniesť pridanú hodnotu. Odhliadnuc od materiálu a ceny tak posteľ a stolíky sú konštruovaná tak, aby ich bolo možné postaviť do 5 minút.

Xiaomi postel montaz
Zdroj: XiaomiToday.it

Ďalším zaujímavým faktom je spôsob ošetrenia dreva, ktorý vďaka ľahkej karbonizácii udržuje 8-10% vody vo vnútri panelu. Výsledkom čoho je, že posteľ drží tvar v priebehu používania bez ohľadu na vonkajšie vplyvy. Čerešničkou na torte je špeciálny vysokoteplotný proces spracovania dreva, ktorý zabraňuje korózii dreva v priebehu času, zatiaľ čo jeho leštenie sa vykonáva pomocou farby na vodnej báze DSM. Výsledkom toho je, že drevo neobsahuje v sebe žiadne rozpúšťadlá a ani formaldehyd, ktoré by dráždili dýchacie cesty používateľov.

Zdroj: XiaomiToday.it

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close