TECHXiaomi

Xiaomi predstavuje bundu „Xiaomi 90 Minute“ s vlastným mechanizmom vyhrievania

Čínska spoločnosť Xiaomi prichádza s ďalším zaujímavým produktom, ktorý ocenia „zimomraví“ ľudia – Xiaomi 90 Minute.

Zdroj: Produktová fotografia

Xiaomi 90 Minute je bunda, ale nie hocijaká. Je tvorená z 90% husím perím a zároveň disponuje certifikátom IPX7 čo znamená, že je vhodná aj do daždivého počasia. Na svoje si však prídu aj ľudia, ktorým býva zima.

Najzaujímavejšou časťou bundy je elektronický systém vyhrievania

Tou najzaujímavejšou časťou bundy však nie je  dizajn a ani certifikácia, ale elektrický mechanizmus, ktorý slúži na vykurovanie tých najnáchylnejších častí teľa na chlad.  Mechanizmus vyhrievania však nebude vždy aktívny. Na spodku bundy je umiestnené tlačidlo, ktorým vypnete zohrievanie bundy pričom vyhrievanie sa automaticky vypne pri presiahnutí určite teploty (40 ° C až 50 ° C).

Zdroj: XiaomiToday.com

Ako môžete vidieť vyššie tak bunda v sebe ukrýva priestor pre power banku, ktorá slúži ako hlavný zdroj energie. Následne sa teplo bude šíriť do oblastí ako je napríklad krik, pás a na chrbát. Bunda by mala stáť 549 Yuanov čo je po prepočte zhruba 70€.

Zdroj: Produktová fotografia

Zdroj: XiaomiToday.com

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Konečne! Xiaomi telefónu dostávajú update stabilnej verzie MIUI s podporou Tmavého režimu. Takto si ho zapnete
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close