TECHNOLÓGIEXiaomi

Xiaomi predstavuje bundu „Xiaomi 90 Minute“ s vlastným mechanizmom vyhrievania

Čínska spoločnosť Xiaomi prichádza s ďalším zaujímavým produktom, ktorý ocenia „zimomraví“ ľudia – Xiaomi 90 Minute.

Xiaomi 90 Minute bunda zo zadu
Zdroj: Produktová fotografia

Xiaomi 90 Minute je bunda, ale nie hocijaká. Je tvorená z 90% husím perím a zároveň disponuje certifikátom IPX7 čo znamená, že je vhodná aj do daždivého počasia. Na svoje si však prídu aj ľudia, ktorým býva zima.

Najzaujímavejšou časťou bundy je elektronický systém vyhrievania

Tou najzaujímavejšou časťou bundy však nie je  dizajn a ani certifikácia, ale elektrický mechanizmus, ktorý slúži na vykurovanie tých najnáchylnejších častí teľa na chlad.  Mechanizmus vyhrievania však nebude vždy aktívny. Na spodku bundy je umiestnené tlačidlo, ktorým vypnete zohrievanie bundy pričom vyhrievanie sa automaticky vypne pri presiahnutí určite teploty (40 ° C až 50 ° C).

Xiaomi 90 Minute bateria
Zdroj: XiaomiToday.com

Ako môžete vidieť vyššie tak bunda v sebe ukrýva priestor pre power banku, ktorá slúži ako hlavný zdroj energie. Následne sa teplo bude šíriť do oblastí ako je napríklad krik, pás a na chrbát. Bunda by mala stáť 549 Yuanov čo je po prepočte zhruba 70€.

Xiaomi 90 Minute bunda cena
Zdroj: Produktová fotografia

Zdroj: XiaomiToday.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close