SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi predstavuje aktuálne najlacnejšiu elektrickú zubnú kefku zo svojich radov

Posledné mesiace spoločnosť Xiaomi sa na nás vyrútila s viacerými novými produktmi, od smartfónov až po Mi Himo T1 skúter. Najnovšie ich produktová rada je obohatená o ďalší produkt, tentokrát sa jedná však o elektrickú zubnú kefku s prívlastkom „najlacnejšia“.

Xiaomi SO WHITE EX3 Sonic

Xiaomi SO WHITE EX3

Nová zubná kefka Xiaomi Youpin So White ponúka 3-režimy čistenia (Standard/Soft/Massage). Zároveň disponuje 2 minútových časovačom kde nechýba ani notifikačné oznámenia 30 sekúnd pred plánovaným ukončením umývania.

SO WHITE EX3 rezimy umyvania
Zdroj: Produktová fotografia

Zubná kefka sa ďalej chváli 31.000 vibráciami za minútu. Výrobca udáva, že vďaka tomu vyčistí Vaše zuby aj v málo dostupných priestoroch a zároveň ich pomôže aj vybieliť. Zubná kefka sa ďalej chváli certifikáciou IPX7, čo znamená, že ju môžete dať priamo pod tečúcu vodu. Vďaka tomu ju komfortne umyjete aj v umývadle.

SO WHITE EX3 31 000 vibracii
Zdroj: Produktová fotografia

Zubná kefka ďalej ponúka dlhotánsku výdrž batérie. Xiaomi uvádza, že vydrží 25 dní fungovania pri priemernom umývaní zubov po dobu 4 minút.

SO WHITE EX3 bateria
Zdroj: Produktová fotografia

Prejdime však k cene, aktuálne táto zubná kefka stojí menej ako 14€ (spolu aj s poštovným) čo z nej robí najdostupnejšiu zubnú kefku z kuchyne Xiaomi. GearBest.com však deklaruje, že aktuálne sa jedná o akciovú ponuku, ktorá potrvá len niekoľko nasledujúcich dní.

Xiaomi SO WHITE EX3 Sonic

Zdroj: vlastný, fotografie: produktové fotografie

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close