Xiaomi

Xiaomi predstavuje 2. generáciu dáždnika, ktorá prináša pocit luxusu aj pre bežného smrteľníka

Móda pre Xiaomi nie je neznámym pojmom. V jeho portfóliu nájdeme viac okolo 90 rôznych produktov, ktoré patria do tejto kategórie. Najnovšie tento čínsky gigant predstavil 2. generáciu dáždnika, ktorá ako inak prináša vlastnosti z vyššej triedy aj pre bežného smrteľníka.

Dáždnik je výnimočný z viacerých uhľov pohľadu. Môžeme začať napríklad tým, že sa chváli certifikáciou UPF 40 čo znamená, že dokáže jeho používateľov ochrániť aj pred nepríjemným UV žiarením. O vode odolnosti nemusíme ani hovoriť. Aj v tomto prípade sa chváli certifikátom pričom čerešničkou na torte je špeciálny FONEWR materiál s vysokou hustotou 210T. Preložené do ľudskej reči jedná sa o nelepivý materiál, z ktorého sa vody zbavíte jednoduchým potrasením. Okrem toho sa dáždnik chváli tým, že ho podporuje 6 hliníkových tyčí zatiaľ čo jeho vrchná časť je vyrobená z nylonu a materiálov zo sklenených vlákien.

Rozmery tohto dáždnika sú 115 x 66 centimetrov a váži 330 gramov. Jeho cena je 9,35$.

Zdroj: XiaomiToday.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close