Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomiZariadenia

Xiaomi predstavilo viacero gadgetov vrátane novej chytrej televízie Mi TV 4S 65’’

Jednou z najväčších "noviniek" je jednoznačne európska verzia Mi TV 4S 65’’, ktorá bude dostupná už za skvelých 549 eur

Čínsky výrobca dostupnej elektroniky, stále viac a viac populárna spoločnosť Xiaomi, predstavila počas včerajšej exkluzívnej premiéry smartfónov zo série Mi 10 hneď niekoľko zaujímavých gadgetov a elektronických doplnkov do domácnosti, po ktorých fanúšikovia z našich končín „volajú“ už niekoľko mesiacov. Nižšie Vám prinášame menší prehľad nových produktov Xiaomi, ktoré sa začnú v najbližších mesiacoch oficiálne dovážať aj na náš trh. Samozrejme, nechýbajú ani oficiálne cenovky produktov ako aj dátumy ich dostupnosti v Európe.

Mi AIoT Router AX3600

Úplne nový Mi ALoT Router AX3600 predstavuje novú generáciu vysokorýchlostnej bezdrôtovej siete a ide o vôbec prvý router s podporou najnovšieho štandardu Wi-Fi 6. Samotný router disponuje zabudovanou AIoT anténou a Wi-Fi čipom, ktorý umožňuje automatické vyhľadávanie IoT zariadení v bezdrôtovej sieti, ako aj ich následnú rýchlu konfiguráciu a párovanie. Router umožňuje pripojiť až 248 zariadení súčasne, pričom jeho cena stále zostáva na pomerne nízkej úrovni – 119,99 eur. Dostupný by mal byť v dohľadnej dobe.

Mi AIoT Router AC2350

Mi AIlT Router AC2350 je akousi „bežnou domácou“ verziou vyššieho spomínaného modelu AX3600. Dostupnejší model AC2350 totižto prichádza s podporou staršieho, no stále technologicky pokročilého štandardu Wi-Fi 5, pričom umožňuje pripojenie až 128 zariadení súčasne. Bezdrôtová prenosová rýchlosť sa pritom môže vyšplhať až na fantastických 2183 Mbps, čo s naozaj veľkou rezervou postačuje pre väčšinu domácností. Router je zároveň vybavený až siedmimi externými zosilňovačmi signálu, ktoré zabezpečujú skvelé a stabilné pripojenie aj v tých najvzdialenejších kútoch domácnosti. Mi AIoT Router AC2350 bude podobne ako jeho „profesionálnejší“ súrodenec dostupný už čoskoro, no jeho cena bude omnoho priaznivejšia – 49,99 eur.

Mi TV 4S 65“

xiaomi mi tv 4s 65 palcov europske predstavenie
Zdroj: Mi Blog

Televízor Mi TV 4S 65“ sa môže pochváliť skutočne filmovým zážitkom a ponúka najlepšiu kvalitu obrazu vo svojej triede so 4K a HDR10 +, spolu s vynikajúcou kvalitou zvuku prostredníctvom podpory DTS-HD a Dolby Audio. Diváci si pritom môžu vybrať z naozaj širokej škály poskytovateľov obsahu vrátane služieb ako Netflix, YouTube, Prime Video a ďalších. Samozrejmosťou je možnosť sťahovania aplikácií priamo z obchodu Google Play, ako aj využitie funkcií ako Google Assistant, či Chromecast, ktoré sú súčasťou operačného systému Android TV. Xiaomi Mi TV4S 65“ sa bude v našich končinách predávať za skvelých 549 eur. U autorizovaných predajcov by mala byť k zakúpeniu už v júni.

Mi Air Purifier 3H

xiaomi mi air purifier 3h
Zdroj: Mi Blog

Ďalšou novinkou v európskom portfóliu spoločnosti Xiaomi je nová čistička vzduchu Mi Air Purifier 3H, ktorá ponúka výrazne lepší čistiaci výkon a to najmä vďaka vylepšenému CADR (rýchlosť dodávania čistého vzduchu), ktoré je na úrovni 380 m2 čo postačuje na efektívne čistenie vzduchu v miestnostiach s rozlohou až 45 m2. V útrobách čističky sa nachádza už overený HEPA filter, ktorý odstraňuje až 99.97% mikročastíc vo vzduchu. Samozrejmosťou je aj zabudovaný OLED displej na prednej strane čističky, ktorý informuje o aktuálnej kvalite vzduchu v miestnosti, pričom zároveň umožňuje manuálnu zmenu nastavení. Čističku je možné prepojiť aj s aplikáciou Mi Home App, ako aj hlasovými asistentmi Google Assistant a Amazon Alexa. Čistička vzduchu Mi Air Purifier 3H bude na európskom trhu dostupná už čoskoro, pričom si za ňu výrobca vypýta 179,99 eur. 

Mi True Wireless Earphones 2

xiaomi mi true wireless earphones 2
Zdroj: Mi Blog

Poslednou európskou novinkou sú slúchadlá Mi True Wireless Earphones 2 prichádzajúce s prémiovou kvalitou zvuku a to najmä vďaka zosilneným basám a lepšej technológii odhlučnenia okolitého šumu (ENC). Vďaka najmodernejšiemu pripojeniu Bluetooth 5.0 je kvalita prenosu, ako aj jeho rýchlosť, omnoho lepšia, ako v minulosti. Používatelia si taktiež zamilujú aj ich zjednodušené používanie – okamžité párovanie pri vybratí z púzdra, automatickú detekciu polohy slúchadla v uchu, ako aj možnosť zobudiť hlasového asistenta, či prípadne prepnúť pesničku dvojitým klepnutím priamo na slúchadlách. Európska cenovka slúchadiel Mi True Wireless Earphones 2 sa vyšplhala na 79,99 eur. Dostupnosť špecifikovaná nebola.

Dostupnosť a cena produktov sa môže v rôznych európskych regiónoch líšiť. Vyššie uvedené ceny nemusia odzrkadľovať reálne cenovky v našich končinách, keďže ide iba o odporúčané maloobchodné ceny.

Zdroj: blog.mi.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Mi AIoT Router AC2350 Mi AIoT Router AX3600 Mi Air Purifier 3H Mi TV 4S 65'' Xiaomi Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2
Close
Close