Xiaomi

Xiaomi predstavilo svoj doposiaľ najdrahší produkt – sadu nábytku pre celý byt

Spoločnosť Xiaomi len pred niekoľkými dňami prišla s ďalším zaujímavým produktom, s ktorým určite osloví obrovský počet ľudí. Prvý Xiaomi domáci nábytok prichádza s jednotným moderným dizajnom, no ako sme u Xiaomi zvyknutí s naozaj prijateľnou cenou.

O výrobu sa postará známy čínsky výrobca nábytku

Čínsky gigant Xiaomi si v tejto oblasti na pomoc zavolal spoločnosť Master Tong, ktorá celý špeciálny set nábytku aj fyzicky vyrába. „Gaoya Whole House Set“ zahŕňa až 25 kusov nábytku, s ktorým by človek dokázal kompletne zariadiť celý byt. V celom sete nájdete všetko od postele, skríň, botníku, jedálenských stoličiek až po kreslá ku telke.

Zdroj: gizchina.com
  • Obývacia izba: TV skrinka, konferenčný stolík, kreslo, gauč, menší stolík, malý gauč, skrinka na topánky.
  • Jedáleň: Jedálenský stôl, stoličky, ďalšie stoličky, malý stolík, malé stoličky.
  • Spálňa: Posteľ, nočné stolíky, skrinky.
  • Pracovňa: Stôl, stolička, skriňa.

Nízka cena aj napriek vysokokvalitným materiálom

Nábytok je vyrobený z dovážaného európskeho eukalyptu, pravej hovädzej kože z USA, PVD pozlátenej mosadze, vďaka čomu má nábytok svieži a zároveň luxusný vzhľad, čím sa hodí takmer ku všetkým druhov štýlov.

Prvé sety domáceho nábytku by sa mali v Číne začať expedovať už 7. októbra. Cena celého setu je stanovená na 29 000 Yuanov, čo je v prepočte cca 3650 eur. Či sa bude domáci nábytok od Xiaomi dovážať aj do iných krajín zatiaľ nevedno. Spoločnosť o iných trhoch zatiaľ nehovorila.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (gizchina.com)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close