Xiaomi

XIAOMI predstavilo nástennú čističku vzduchu Mi Air s hlasovým asistentom

MIJIA (jedna zo značiek Xiaomi) je domovom mnohých „pomocníkov“  do domácností. Jedným z nich je aj nástenná čistička vzduchu Mi Air purifier. Je to viac populárne ako čistička vody možno kvôli tomu, že so znečistením vzduchu sa dostávame do kontaktu viac ( kvôli zväčšovaniu miest, priemyslu a iným dôvodom).

Čínsky technický gigant tvrdí, že táto čistička má široký rozsah a spotrebuje málo energie. Táto čistička je vybavená schopnosťou „zneškodniť“ 10 bežných znečisťujúcich látok vo vzduchu. Taktiež prichádza s pokrytím až 105 m² takže sa dá použiť aj co väčších priestoroch. Má taktiež nízku spotrebu elektriny a je veľmi tichý takže sa dá použiť v každej miestnosti. Hladina hluku je nastavená iba na 20.4 dB.

Vzhľadom sa podobá na Mi Air purifier Pro. Na prednej strane má dotykový displej, ktorý slúži na ovládanie čističky. Má obdĺžnikový tvar a je možné ho pripevniť na stenu. Obsahuje 3 nezávislé filtrujúce vrstvy na odstránenie alergénov, PM 2.5 častíc, oxidu uhličitého, formaldehydu a prachu tak, aby ostal vzduch čistý.

Dokáže prefiltrovať až 300 m³ za hodinu, no spotreba elektriny je naozaj veľmi nízka. Okrem dotykového ovládania sa čistička vzduchu môže ovládať pomocou Mi aplikácie. Prichádza aj s hlasovým asistentom pre hlasové ovládanie (to však bude možné len pre čínsky hovoriacich ľudí). Na trh prichádza s cenou 2 499 jüanov čo je po prepočte cca 320 eur. Táto cena je oveľa nižšia ako pri iných značkách v tejto kategórii.

Tip pre vás  Nové Xiaomi Huami Amazfit chytré hodinky prídu s podporou monitorovania EKG

Zdroj: Gizmochina.com (vrátane obrázku)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy
Close
Close