SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi predalo viac ako 200-tisíc kusov Redmi Note 7 v priebehu niekoľkých minút

Spoločnosť Xiaomi len niekoľko dní dozadu (28. februára) oficiálne predstavila v Indii zariadenia Redmi Note 7 a Redmi Note Pro. Prvý zo spomínaných telefónov sa dostal do predaja 6. marca, dlho sa však neohrialo.

Viac ako 200-tisíc predaných zariadení za niekoľko minút

Xiaomi prostredníctvom svojej oficiálnej stránky oznámilo, že predali viac ako 200-tisíc zariadení Redmi Note 7 na čom by nebolo nič „nezvyčajné“. Všetko sa však udialo v priebehu niekoľkých minút. Mimochodom, o niekoľko dní sa dostane do oficiálneho predaja aj Pro verzia tohto smartfónu. Pevne veríme, že čísla budú podobné.

Pre pripomenutie, smartfón Redmi Note 7 ponúka 6,3“ FULL HD+ displej (2340 x 1080 bodov) s pomerom strán 19,5:9. Zariadenie je poháňané procesorom Qualcomm Snapdragon 660 s 8-jadramo s maximálnou pracovnou frekvenciou 2,2GHz v koombinácií so 3GB/4GB RAM a 32GB/64GB úložným priestorom. Hlavným lákadlom zariadenia je však duálna kamera, z ktorých hlavná disponuje snímač so 48MP rozlíšením. Smartfón je poháňaný batériou s kapacitou 4000mAh s podporou technológie rýchleho nabíjania Quick Charge 4.

Zdroj: Facebook via Gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close