Xiaomi

Xiaomi pracuje na 5G verzii smartfónu Mi 9

Xiaomi Mi 9 5G by mal byť ďalším smartfónom od čínskeho giganta Xiaomi, ktorý pride s podporou 5G technológie.

V  súčasnosti spoločnosť Xiaomi má len jeden model zariadenia s podporou technológie 5G, konkrétne model Mi Mix 3 5G. Nie je žiadnym tajomstvom, že spoločnosť pracuje na jeho nástupcovi. Podľa najnovšie reportu, na ktorý upozorňuje portál Gizchina.com, najbližšie predstaveným modelom s 5G podporou bude vylepšená verzia smartfónu Mi 9.

Xiaomi Mi 9 5G

Produktový riaditeľ spoločnosti Xiaomi, Wang Teng, uverejnil na sociálnej sieti Weibo status, v  ktorom informoval, že ďalším smartfónom s podporou 5G bude Mi 9. Zariadenie pravdepodobne bude niesť označenie Mi 9 5G alebo Mi 9 Pro 5G. Teng ďalej naznačil, že nový model s  podporou 5G technológie nebude najlacnejším. Konkrétne napísal:

„…že 5G smartfóny sú o niečo drahšie…“

Teng však bližšie nešpecifikoval konkrétnu cenu. Avšak pri pohľade  na konkurenčné zariadenia ako sú Mate 20X 5G (~800$), ZTE AXTON 10 Pro 5G (~710$), iQOO Pro 5G (~880$) môžeme predpokladať, že sa cena bude pravdepodobne pohybovať niekde na úrovni okolo 600 až 800$.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Xiaomi Mi 9 Xiaomi Mi 9 5G

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close