fbpx
SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi pracuje na 2 nových zariadeniach s bezdrôtovým nabíjaním s výkonom až 67W

Zdrojový kód nadstavby MIUI 12.5 beta opäť odhaľuje niektoré detaily zatiaľ nevidených zariadení. Jedným z nich zrejme bude aj Xiaomi Mi 11 Pro.

Spoločnosť Xiaomi patrí už roky ku svetovým lídrom v oblasti zrýchľovania nabíjania smartfónov, či už hovoríme o káblovom, ako aj bezdrôtovom nabíjaní. Len nedávno predstavený vlajkonosič Xiaomi Mi 11 prišiel so špičkovým 50W bezdrôtovým nabíjaním, no fanúšikovia značky, ako aj my stále čakáme na to, s čím príde úplne vrcholný model Xiaomi Mi 11 Pro, ktorý by sme mohli vidieť už v nadchádzajúcich týždňoch. Podľa najnovších informácií zverejnených na portáli XDA Developers by očakávaný vlajkový smartfón mohol prísť so 67W bezdrôtovým nabíjaním, teda aspoň to napovedajú nové informácie ukryté v zdrojovom kóde nadstavby MIUI 12.5 beta.

V kóde nadstavby sa spomína dvojica neznámych zariadení

Zdrojový kód systémovej nadstavby MIUI 12.5 beta najnovšie obsahuje aj zmienky o zariadeniach s kódovým označením „star“ a „mars“, pričom obe zariadenia sú v zdrojovom kóde spomínané v súvislosti s položkou „keyguard_wireless_stron_charge_67w“. Takmer určite sa tak jedná o podporu 67W bezdrôtového nabíjania, no veľkou záhadou sú práve dve vyššie spomínané zariadenia.

Zariadenie „star“ má byť vybavené procesorom Snapdragon 888

Jedným zo zariadení by však mohol byť podľa odhadov práve pripravovaný smartfón Xiaomi Mi 11 Pro. Mohlo by ísť o model „star“, keďže tento model sa spomína aj v prípade využitia procesoru Snapdragon 888 od spoločnosti Xiaomi. Druhé zariadenie pomenované „mars“ je však stále veľkou záhadou. Môže ísť o prípadný model „Ultra“ zo série Mi 11, alebo o zatiaľ úplne neznámy smartfón.

Čo všetko by mohol ponúknuť nadchádzajúci Xiaomi Mi 11 Pro? Bližšie detaily o tomto smartfóne sú stále záhadou, keďže doterajšie úniky sa vo väčšine kľúčových parametrov nikdy úplne nezhodli. Krátky prehľad zatiaľ dostupných informácií však nájdeš aj v jednom z našich starších článkov o tomto pripravovanom zariadení.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close