SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Xiaomi PowerBank 2C s kapacitou až 20 000mAh a podporou rýchleho nabíjania je aktuálne dostupná za rekordne nízku cenu

Nenechaj všetko na náhodu a zaruč si dostatok "šťavy" pre tvoj smartfón počas celého dňa

Vlastníš viacero prenosných zariadení a smartfónov, ktoré nosíš so sebou každý deň, poprípade si jednoducho typ človeka, ktorý musí mať dostatok šťavy neustále pri sebe? V takom prípade je Xiaomi PowerBank 2C stvorená ako pre teba. Obrovská kapacita ti zabezpečí bezproblémový chod zariadení po celý deň, pričom sa zároveň môžeš spoľahnúť aj na ultrarýchle nabitie tvojho smartfónu, či inteligentných hodiniek. 

Klasický dizajn v štýle Xiaomi

Xiaomi PowerBank 2C je na svoju obrovskú kapacitu pomerne spratná, čiže sa nemusíte obávať prípadných problémov pri balení batožiny, hodíte ju naozaj takmer všade. S power bankou môžete taktiež bezproblémovo behať aj priamo v ruke, čo už nie je v tejto dobe vôbec nezvyčajný jav. Svojim jednoduchým dizajnom určite nebude rušiť ani vás, či okolie. 

Zdroj: Cafago

Dostatok šťavy pre všetky zariadenia

Na túto powerbanku od Xiaomi sa jednoducho môžte plne spoľahnúť. Vďaka kapacite až 20 000mAh a dvojici USB portov budú vaše zariadenia nabité úplne naplno, pričom celý proces môžete opakovať hneď niekoľkokrát. Spoľahnúť sa môžete aj na podporu technológie rýchleho nabíjania Quick Charge 3.0, ktorý umožňuje niekoľkonásobne rýchlejšie nabíjanie podporovaného smartfónu, hodiniek, či iných zariadení. 

O drobnú elektroniku sa báť nemusíte

Na powerbanke taktiež nájdete jeden microUSB port pre nabíjanie samotnej powerbanky, ako aj štvoricu lediek, ktoré indikujú aktuálny stav batérie. Na boku powerbanky sa pritom nachádza tlačidlo vypnutia/zapnutia, ktoré ale pri dvojitom kliknutí prenastaví powerbanku do režimu napájania drobnej elektroniky. Tento režim sa môže hodiť pri dobýjaní niektorých vybraných inteligentných náramkov, či iného príslušenstva, ktoré sa môže dobíjaním klasickou nabíjačkou poškodiť. 

Zdroj: Cafago

Najvýhodnejšia ponuka na Xiaomi PowerBank 2C sa aktuálne vyskytla na partnerskom e-shope Cafago.com, ktorý ju za použitia zľavového kupónuCC631“ ponúka za 24,26 eur. Doprava je opäť úplne bezplatná, takže sa žiadnych ďalších poplatkov báť nemusíte.

Skvelú akciu nájdeš na e-shope Cafago.com PS: nezabudni na zľavový kupón

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy
Close
Close