SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi začína pracovať na novej verzii MIUI 11

Čaká nás nová verzia MIUI! Tak ako každý rok tak aj tento by sme sa mali dočkať novej verzie nadstavby MIUI, za ktorou stojí spoločnosť Xiaomi. Ako prvý o tom priniesol správy portál Playfuldroid.com.

Počas eventu MIUI Core Experience Annual Meeting, Lin Ming, jeden z vedúcich pracovníkov spoločnosti potvrdil, že Xiaomi pracuje na novej verzii nadstavby MIUI. Jeho slová tak naznačujú, že čoskoro by sme mohli tejto nadstavby dočkať v rámci rôznych testovacích programov a neskôr v rámci oficiálnej verzie.

MIUI 11 je na ceste

V rámci prezentácie, z ktorej sa časti dostali von bolo napísane, že sa bude jednať o „nový a unikátny O.S“.

Zdroj: playfuldroid.com

Očakáva sa, že MIUI 11 prinesie lepšiu optimalizáciu systému. Viac informácií však nie je známych.

Rozhranie MIUI existuje viac ako 8 rokov a nájdeme ho na vyše 300 miliónoch zariadení. Aktuálne najnovšia verzia tejto nadstavby je MIUI 10, ktorá je dostupná na viac ako 40 zariadeniach. Nová verzia nadstavby pravdepodobne príde niekedy v druhej polovici roka spolu aj s high-end zariadením, ktoré vystrieda vlajkovú loď Xiaomi Mi 8.

Zdroj: playfuldroid.com, úvodný obrázok: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close