SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi potvrdzuje vybrané špecifikácie ešte nepredstaveného zariadenia Redmi K20. Máme sa na čo tešiť

Oficiálne predstavenie smartfónu Xiaomi Redmi K20 sa nezastaviteľné blíži, stať sa tak má 28. mája, teda už o pár dní. O zariadení Xiaomi Redmi K20 sme doposiaľ mohli počuť viacero špekulácií, ktoré dodnes neboli nikým kompetentným potvrdené. Na tému upozorňuje portál FoneArena.com.

CEO Redmi Lu Weibing potvrdzuje vybrané špecifikácie

CEO spoločnosti Redmi zdieľal na sociálnej sieti Weibo niekoľko statusov, v rámci ktorých prezradil viacero špecifikácií zariadenia. O mnohých sa už špekulovalo dlhšie.

Napríklad, že smartfón Redmi K20 bude disponovať AMOLED displejom, ktorý bude disponovať vstavaným skenerom odtlačkov prstov 7. generácia. Skener, ktorý bude snímať odtlačok prstov bude možno prirovnať kamere s veľkosťou pixelu 7.2μm. Zároveň, plocha snímača bude 15% väčšia. Ďalej, skener odtlačkov prstov prešiel vylepšeniami aj po softwarovej stránke. Vo výsledku, rýchlosť odomknutia zariadenia sa zvýši o 10%, a zároveň sa zvýšila úspešnosť odomknutia zariadenia za nie laboratórnych podmienok (napr: za zlých svetelných podmienok, nízkej teplote, suchých prstov,…).

Zdroj: Lu Weibing (Weibo)

CEO Redmi ďalej potvrdil, že batéria zariadenia bude 4000mAh. Zároveň bude disponovať inteligentným AI manažmentom, ktorého cieľom je optimalizácia spotreby energie pri aplikáciách a hrách. Používatelia to pocítia napríklad v situáciách, kedy smartfón uspia – následne nastane optimalizácia využívania batérie.

Zdroj: Lu Weibing (Weibo)

Poslednou informáciou, ktorú CEO spoločnosti zverejnil je, že telefón bude disponovať procesorom Qualcomm Snapdragon 855 a 48MP Pop-up selfie kamerou.

Zdroj: Weibo via FoneArena.com

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close