Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi potvrdzuje predstavenie nových 5G smartfónov. Poznáme presný dátum, kedy sa tak stane

Spoločnosť Xiaomi potvrdzuje predstavenie nových 5G smartfónov. Stane sa tak 24. septembra. Očakávané sú zariadenia Mi 9 5G a Mi Mix 4 5G.

Koncom minulého týždňa internet obehli špecifikácia  zariadení Xiaomi Mi 9 5G a Mi Mix 4 5G, ktoré sa dostali na povrch vďaka TENAA (pozn. redakcie: jedná sa o certifikačný úrad). Okrem toho bol spomínaný aj oficiálny dátum predstavenia, konkrétne 24. september.

Xiaomi potvrdzuje dátum predstavenia

Portál gsmarena.com  upozorňuje na oficiálny status spoločnosti Xiaomi, uverjenený na sociálnej sieti Weibo, v ktorom potvrdzuje dátum predstavenia nových 5G zariadení.

Xiaomi ohlasuje predstavenie dalsich 5 smartfonov (1)
Zdroj: Xiaomi (Weibo)

Spoločnosť okrem toho zdieľala v ďalšom statuse 2 zariadenia, čím dala najavo, že budú predstavené pravdepodobne dva smartfóny.

Xiaomi ohlasuje predstavenie dalsich 5G smartfonov_2 (1)
Zdroj: Xiaomi (Weibo)

Očakáva sa, že spoločnosť predstaví Xiaomi Mi 9 5G a Xiaomi Mi Mix 4 5G. Nový Mi 9 by mal prísť s 6,39” Super AMOLED displejom, procesorom Snapdragon 855+, batériou s kapacitou 4 000mAh a podporou rýchleho nabíjania Mi Charge Turbo do 30W.

Mi Mix 4 5G by mal ponúknuť procesor Qualcomm Snapdragon 855 a QHD displej. Najviac sa však spomína 108-megapixelová kamera Samsung ISOCELL Bright HMX. Tiež sa sa hovorí o podpore rýchleho nabíjania do 100W, tam by sme však zostali mierne skeptickí.

V každom prípade, už čoskoro sa dozvieme kompletné špecifikácie.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close