SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi potvrdzuje ďalšiu kľúčovú vlastnosť smartfónu Note 11 Pro, ktorou dnes nedisponuje ani väčšina vlajkových telefónov

Xiaomi odhaľuje výkon rýchleho nabíjania v prípade modelu Redmi Note 11 Pro. Ponúkne výkon, aký nemajú ani mnohé vlajkové lode.

Produktová rada smartfónov Redmi Note 11 je aktuálne na pretrase naprieč mnohými médiami. Dôvodom sú nielen úniky informácií, ktoré odhaľujú vlastnosti pripravovaných smartfónov, ale i viacero správ priamo z kuchyne Xiaomi, ktorá postupne dávkuje špecifikácie pripravovaných zariadení.

Len niekoľko dní dozadu sme sa napríklad dozvedeli, že celkovo budú predstavené 3 modely smartfónov. Xiaomi rovnako odhalilo už aj dizajn zariadenia Note 11 Pro vrátane viacerých vlastností telefónu. Jednou z nich napríklad je, že zariadenie bude disponovať reproduktorom, na ktorého vývoji sa podieľala spoločnosť JBL. Rovnako vieme povedať, že telefón bude mať k dispozícii aj 3.5mm jack pre slúchadlá, ktorý sa postupne zo smartfónov vytráca a to aj napriek tomu, že je zo strany používateľov po ňom veľký dopyt.

Odhalená bola ďalšia kľúčová vlastnosť

Najnovšie portál gsmarena.com poukazuje na ďalšiu kľúčovú vlastnosť, ktorú Xiaomi „zoficiálňuje“. Potom, ako prišiel známy leaker informácií, Digital Chat Sation so správou, že produktová rada Note 11 ponúkne rýchle nabíjanie pri výkone 120W, tak spoločnosť sa rozhodla, že nebude túto informáciu zatajovať. Xiaomi najnovšie publikovalo status prostredníctvom sociálnej siete Weibo spolu s fotografiou, ktorá túto informáciu potvrdzuje.

Ako môžete vidieť nižšie, tak publikovaná snímka zachytáva telefón v procese nabíjania pričom je na nej popis 120W. Na snímke je zachytený model smartfónu v Pro verzii. Predpokladáme však, že aj ďalšie modely z produktovej rady Note 11, budú vybavené „neštandardným“ výkonom rýchleho nabíjania vo svojej cenovej kategórii.

Redmi Note 11 Pro_120 nabijanie
Zdroj: Xiaomi (Weibo)

Mimochodom, portál rovnako poukazuje aj na nedávnu certifikáciu modelu smartfónu 21091116C/21091116UC, ktorá odhalila 8GB RAM, Android 11, ale i procesor Dimensity 920.

V každom prípade, viac informácií o nadchádzajúcich smartfónoch z produktovej rady Note 11, sa dozvieme už o pár dní, konkrétne 28.10.2021, kedy majú byť oficiálne predstavené.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close