SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi poodhalilo oficiálny vzhľad Mi Band 5 náramku. Taktiež potvrdzuje jednu kľúčovú vlastnosť

Okrem vizualizácie odhaľuje, že bude podporovať aj NFC technológiu

Xiaomi prostredníctvom svojej oficiálnej Weibo stránky zdieľa status spolu s vizualizáciou Mi Band 5 náramku, ktorý má byť predstavený 11. júna, teda v najbližší štvrtok.

Okrem samotnej vizualizácie prezrádza, že Mi Band 5 ponúkne NFC a predstavenie sa bude konať o 14:00 miestneho času. Nižšie na obrázku si môžete pozrieť oficiálne zdieľanú vizualizáciu náramku.

Mi Band 5_vizualizacia ktoru zdiela Xiaomi (1)
Zdroj: Xiaomi (Weibo)

Čakáme viacero nových funkcií

Počas víkendu sme Vám priniesli kompletný prehľad funkcionalít, ktoré by mali byť obsiahnuté v nadchádzajúcej generácie náramku.

Tešiť sa môžeme napríklad na väčší 1,2“ displej (oproti 0,95“). Náramok by mal ďalej podporovať bezkontaktné platby prostredníctvom platobnej brány MasterCard. Ďalej sa spomína, že náramok bude disponovať oxymetrom schopným merať saturáciu kyslíka v krvi. Náramok by mal zároveň podporovať PAI. Ide o indikátor, ktorý meria fyzický stav Vášho tela.

Xiaomi Mi Band 5
Zdroj: KashaMalaga (Twitter)

Ďalej sa spomína 11 športových režimov, či podpora hlasovej asistentky Alexa. Náramok by mal ďalej ponúknuť funkciu DND, teda „Do Not Distrub“. Ide o režim počas ktorého budú tlmené notifikácie. Taktiež sa hovorí, že náramok bude podporovať možnosť ovládania spúšte fotoaparátu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close