SpravodajstvoXiaomiZariadenia

Prečítajte si čo všetko zatiaľ vieme o pripravovanom smartfóne Xiaomi PocoPhone F2

Smartfón Xiaomi PocoPhone F1 je najlacnejším smartfónom s high-end procesorom Qualcomm Snapdragon 845. Dlhodobo toto zariadenia vládlo výkonnostným rebríček, dokonca predbehlo viacero vlajkových lodí technologických gigantov ako sú napríklad Samsung, Huawei a ďalší. Čoskoro by sme sa však mohli dočkať jeho nástupcu. Nižšie vám prinášame kompletný prehľad aktuálne známych informácií o tomto zariadení, ktoré zhrnul portál XiaomiToday.com.

Xiaomi PocoPhone F1

Dizajn

Z hľadiska dizajnu podľa aktuálnych informácií by PocoPhone F2 mal prejsť výrazným redizajnom oproti predchádzajúcemu modelu. Podľa aktuálnych správ by sme sa hoci nemali dočkať prechodu na sklenené telo, ale zmien v podobe zmeny pomeru strán obrazovky či úprave výrezu v kvapku.

Obrazovka

Displej, resp. obrazovka každého zariadenia je najdôležitejšou súčasťou telefónu. Inak to nie je ani v tomto prípade. Aktuálne správy hovoria o tom, že zariadenie príde s rozlíšením FULL HD, teda 1920 x 1080 bodov.

Hardware

Aktuálne informácie kolujúce zákulisím hovoria o tom, že smartfón bude vybavený so 6GB RAM v kombinácii so 128GB úložným priestorom (pozn. redakcie: pravdepodobne budú dostupné aj iné výkonnejšie varianty). Zároveň, sa dlhšiu dobu hovorilo aj o tom, že smartfón dostane do vienka procesor Snapdragon 845, našťastie tieto správy boli neskôr vyvrátené. Možno teda dedukovať, že sa dočkáme procesora Qualcomm Snapdragon 855.

Software

Z hľadiska softwaru, posledné informácie, ktoré sa dostali do obehu hovoria o tom, že smartfón bude poháňaný operačným systémom Android vo verzii 9.0.

Konektivita

Jedna z noviniek, ktorá by sa mala objaviť v zariadení PocoPhone F2 je NFC čip, WiFi AC či podpora nového štandardu rýchleho nabíjania.

Očakáva sa, že zariadenie Xiaomi PocoPhone F2 bude oficiálne predstavené v priebehu mája v Indii. Cena zariadenia by mala začínať na úrovni 26,990Rs, teda približne 350€.

Zdroj: via XiaomiToday.com, VoSveteIt.sk

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Pocophone F1 Pocophone F2 Xiaomi

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close