fbpx
Spravodajstvo

Xiaomi PocoPhone F1 si v prípade poškodenia opravíte aj sami. Tvrdia to odborníci, ktorí hovoria že je jednoducho rozoberateľný

Hoci smartfón Xiaomi PocoPhone F1 je v predaji len niekoľko dní tak ani napriek tomu ho netreba nikomu zvlášť predstavovať. Jedná sa totiž o jeden z najrýchlejších smartfónov na trhu, ktorého cenovka je hlboko pod 400€.

Xiaomi PocoPhone F1 rozoberie aj menej skúsený používateľ

Najnovšie si mobilní experti si zobrali na mušku nedávno predstavený smartfón Xiaomi PocoPhone F1, ktorý doslova „vyzliekli“ donaha. Nižšie na obrázku si môžete pozrieť z koľkých jednotlivých komponentov sa skladá samotné zariadenie. Je ich skutočne málo.

Xiaomi PocoPhone F1 rozbraty
Zdroj: XiaomiToday.com

Ako ste mohli vyššie vidieť tak smartfón sa skutočne skladá z malého počtu komponentov čo z neho robí zariadenia, ktoré si dokáže svojvoľne opraviť aj menej skúsený používateľ (vymeniť starý komponent za nový).

Zariadenie je aktuálne dostupná vo viacerých variantách, ktoré sa od seba líšia veľkosťou operačnej pamäte RAM a úložným priestorom. Cena zariadenia tak kolíše zhruba od 320€ do 400€. Zariadenia je zároveň dostupné z oficiálnej distribúcie vo viac ako 40 krajinách. Nechýba ani Slovensko či Česko.

Xiaomi PocoPhone F1

Zdroj: XiaomiToday.com, úvodný obrázok: Youtube (GSM Arena)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close