Xiaomi

Xiaomi PocoPhone F1 môžete bez obáv používať aj v daždi. Smartfón získal certifikáciu voči ošpliechaniu vodouXiaomi PocoPhone F1 je bezpochyby jedným z najvydarenejších smartfónom z kuchyne Xiaomi. Ponúka nadpriemernú výbavu za cenu, ktorá nemá konkurenciu vo svojej kategórii.

Smartfón bol oficiálne predstavený niekoľko týždňov dozadu pričom spoločnosť Xiaomi neprezradila o zariadení jednu vlastnosť, ktorú kľudne môžeme zaradiť medzi tie dôležitejšie.

Najnovšie POCO India na sociálnej sieti Twitter zverejnila status, v ktorom sa chváli, že smartfón je odolný voči špliechajúcej vode. Neznamená to však, že sa môžete s ním kúpať, ale nemusíte sa napríklad báť poškodenia ak ho oblejete alebo budete používať počas dažďu. Smartfón konkrétne disponuje certifikáciou P2i.

Spoločnosť Xiaomi touto informáciu pravdepodobne v čase predstavenia telefónu disponovala, ale s veľkou pravdepodobnosť o nej nepovedala z dôvodu, že samotné zariadenie v tom čase nedisponovalo oficiálnou certifikáciou. V každom prípade je táto informácia a vlastnosť skvelou správou pre všetkých majiteľov tohto smartfónu ako aj pre potencionálnych záujemcov.

Xiaomi PocoPhone F1

Zdroj: Twitter (POCO India)

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Je vylepšená verzia Redmi Note 7S skutočne vylepšenou? Pozrite sa čím sa líši od klasickej verzie Note 7

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close