SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi hlási ďalší úspech. Jeho POCO Launcher bol z obchodu stiahnutý už viac ako miliónkrát! Vyskúšali ste ho už?

Smartfón Xiaomi PocoPhone F1 netreba určite nikomu zvlášť predstavovať. Jedná sa totiž o jeden z najdostupnejších smartfónov, ktorý sa výkonnom môže porovnávať s tými najvýkonnejšími zariadeniami na trhu. Veď dlhodobo sme ho mohli nájsť a aj ho stále nájdeme na popredných priečkach výkonnostných tabuliek. Spolu so smartfónom však bol predstavený aj nový launcher – POCO Launcher, ktorý sa krátko po predstavení smartfónu dostal do Google Play obchodu. Odvtedy získava jednu pozitívnu reakciu za druhou.

Najnovšie sa spoločnosť Xiaomi prostredníctvom sociálnej siete Faceboook chváli počtom stiahnutí tohto launchera. Číslo je skutočne ohromujúce, doteraz  bol POCO Launcher stiahnutý viac ako 1 miliónkrát čo z neho robí jeden z najpopulárnejších launcherov v obchode.

Thank you all. POCO Launcher has now exceeded more than 1 million downloads. We will continue to provide you with more new features. Click here to download: https://goo.gl/bMv1pX

Uverejnil používateľ MIUI ROM Pondelok 26. november 2018

Ak by ste chceli tento populárny launcher vyskúšať tak môžete tak spraviť prostredníctvom odkazu nižšie, ktorý vás presmeruje do Google Play obchodu.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close