Spravodajstvo

Xiaomi priznáva problémy s displejmi PocoPhone F1 smartfónov. Týka sa to aj vás?

PocoPhone F1 je jedným z najdostupnejších smartfónov na trhu, ktoré môžeme výkonnostne radiť medzi vlajkové lode.

Smartfón bol oficiálne predstavený pred niekoľkými mesiacmi a ponúkol v cenovej kategórii 300 – 400€ výkon hodný výrazne drahších zariadení. Smartfón sa zároveň hrdí prívlastkom najrýchlejšieho zariadenia na trhu.

Najnovšie viacero používateľov prostredníctvom rôznych fór začalo hlásiť problém s displejom zariadenia. Problém sa konkrétne týka podsviecovania (screen bleeding) displeja, s ktorým sa používatelia stretávajú hlavne v spodnej časti zariadenia.

Xiaomi PocoPhone F1 problem s displejom
Zdroj: XiaomiToday.com

Spoločnosť Xiaomi (POCO) k danému problému vydala už aj stanovisko, v ktorom sa ospravedlňuje za vzniknuté problémy. V stanovisku ďalej píše, že tento problém sa priamo dotýka „len“ 0,3% používateľov. Zároveň dodáva, že tento problém nemá vplyv na výkon zariadenia pričom druhým dychom hovorí, že má viac ako 1000 servisných stredísk, kde na to vyškolení experti im pomôžu vyriešiť tento problém.

Pocophone-comunicado problem s displejom
Zdroj: XiaomiToday.com

Zdroj: XiaomiToday.com, úvodný obrázok: Youtube (GSM Arena)

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close