Spravodajstvo

Xiaomi priznáva problémy s displejmi PocoPhone F1 smartfónov. Týka sa to aj vás?

PocoPhone F1 je jedným z najdostupnejších smartfónov na trhu, ktoré môžeme výkonnostne radiť medzi vlajkové lode.

Smartfón bol oficiálne predstavený pred niekoľkými mesiacmi a ponúkol v cenovej kategórii 300 – 400€ výkon hodný výrazne drahších zariadení. Smartfón sa zároveň hrdí prívlastkom najrýchlejšieho zariadenia na trhu.

Najnovšie viacero používateľov prostredníctvom rôznych fór začalo hlásiť problém s displejom zariadenia. Problém sa konkrétne týka podsviecovania (screen bleeding) displeja, s ktorým sa používatelia stretávajú hlavne v spodnej časti zariadenia.

Zdroj: XiaomiToday.com

Spoločnosť Xiaomi (POCO) k danému problému vydala už aj stanovisko, v ktorom sa ospravedlňuje za vzniknuté problémy. V stanovisku ďalej píše, že tento problém sa priamo dotýka „len“ 0,3% používateľov. Zároveň dodáva, že tento problém nemá vplyv na výkon zariadenia pričom druhým dychom hovorí, že má viac ako 1000 servisných stredísk, kde na to vyškolení experti im pomôžu vyriešiť tento problém.

Zdroj: XiaomiToday.com

Zdroj: XiaomiToday.com, úvodný obrázok: Youtube (GSM Arena)

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close