SpravodajstvoXiaomi

Najnovší update MIUI 10 nadstavby poteší hlavne majiteľov zariadenia PocoPhone F1

Xiaomi vie ako potešiť svojich zákazníkov. Najnovšia aktualizácia nadstavby MIUI 10 totiž prináša niekoľko noviniek pre používateľov zariadení Xiaomi PocoPhone F1.

V týchto dňoch majitelia spomínaného zariadenia by mali byť notifikovaní o dostupnosti aktualizácie. Ak ste neboli tak choďte do nastavení telefónu a do položky aktualizácie a vyhľadajte si ju manuálne. Najnovšia verzia nesie označenie v10.2.2.0 a patrí medzi tie očakávanejšie.

Update totiž prináša podporu super slow motion videí až do 960fps, ktorý dopĺňa predošlé 120fps a 240fps módy. Druhou novinkou je night mode, teda nočný mód.

MIUI 10 nadstavba aktualizacia pocohpone
Via Gizmochina.com

Zatiaľ čo prvá funkcia dokáže výrazne spomaliť videá tak tá druhá by mala zlepšiť digitálny šum v tme a zároveň aj výslednú expozíciu fotografie. V prípade druhej funkcie sa jedná sa o úplne novinku, ktorá doteraz nebola testovaná na zariadení Xiaomi PocoPhone F1.

Zdroj: Gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close