SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Xiaomi Poco F1 sa objavil v prvom obchode. Toľkoto stojí!

09Pár dni dozadu, konkrétne 22. augusta bol predstavený jeden z najočakávanejších smartfónov tohto leta – Xiaomi Poco F1.

Poco je pod značka spoločnosti Xiaomi, ktorá je primárne určená pre európsky trh. Smartfón zároveň mal z viacerých uhľov pohľadu prelomovým. Najmä y pohľadu ceny a výkonnú čo sa spoločnosti aj určite podarilo. Pôvodne ohlasovaná odporúčaná cena  sa mala pohybovať zhruba na úrovni okolo 300€ je však o niečo vyššia – 342€ (v prípade využitia kupónu UWAKSPIJ cena poklesne o zhruba 320€ spolu aj s poštovným).  Dobrou správou pre každého záujemcu je, že e-shop ponúka možnosť doručenia aj do našich končín bez dodatočných poplatkov prostredníctvom dopravy HKEU Priority Line.

Xiaomi Poco F1 kupon Zdroj: vlastný

Xiaomi Poco F1

Smartfón ponúka veľký 6,18“ displej s FHD+ rozlíšením, procesor Qualcomm Snapdragon 845 s 8-jadrami a maximálnou pracovnou frekvenciou 2,8GHz, grafický čip Adreno 630, 6GB RAM64GB úložný priestor. Nechýba samozrejme ani duálny fotoaparát s rozlíšením 12MPx (senzor Sony IMX363) s veľkosťou pixelu 1,4 mikrónu a 5MPx. Predná selfie kamera ponúka zas 20MPx rozlíšenie. Okrem toho na zadnej strane nájdeme ešte logo výrobcu a skener odtlačkov prstov. Smartfón je výnimočný ešte vodným chladením, ktoré ocenia hlavne hráči hier.

Nuž, nedočkavci si môžu telefón zarezervovať už dnes a mať ho tak medzi prvými a tým trpezlivejším záujemcom neostáva nič iné ako len čakať kým zariadenie sa dostane aj do ponuky ostatných obchodov.

Tip pre vás  Nový Redmi K20 Pro ohúri nie len obrovským výkonom, ale aj neuveriteľným fotoaparátom a spomaleným videom

Mimochodom, Xiaomi Poco svoj prívlastok F1 nedostal len tak nadarmo. Podľa benchmarkových testov sa jedná skutočne o jeden z najrýchlejších smartfónov na trhu. Dokonca prekonal aj kráľa rýchlosti – smartfón OnePlus 6.

Xiaomi Poco F1

Zdroj: vlastný, obrázky: produktové fotografie

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close