Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi PAPERANG P1 – miniatúrna tlačiareň, s ktorou môžeš tlačiť naozaj kedykoľvek a kdekoľvek

Tlač fotografií na pamiatku, či krátkych poznámok ktoré si vložíš do zošita, nebola nikdy rýchlejšia a jednoduchšia

Nadšenci spoločnosti Xiaomi pozor! Populárny e-shop Cafago.com prichádza opäť so zaujímavou akciou, ktorá by nemala ujsť zraku žiadneho fanúšika tejto populárnej čínskej značky. Unikátnu mini tlačiareň PAPERANG P1 totižto môžete aktuálne kúpiť už za 28,89 eur s bezplatným doručením bez ďalších poplatkov. 

Mini tlačiareň PAPERANG P1 za 28,89 eur nájdete na e-shope Cafago.com

Xiaomi PAPERANG P1

Tlačiareň PAPERANG P1 je skvelá mini tlačiareň, ktorá sa vďaka svojim kompaktným rozmerom a jednoduchému tvaru zmestí naozaj kdekoľvek. Na cestách ju bezproblémovo schováte aj do toho najmenšieho batohu, takže nejde o žiadnu zbytočnú záťaž. 

xiaomi paperang p1 2
Zdroj: Cafago

Svoje zážitky z ciest môžete zvečniť naozaj na akomkoľvek mieste a v akomkoľvek čase. Tlačiť môžete priamo zo svojho smartfónu pomocou bezdrôtového pripojenia Bluetooth 4.0. Samozrejme, tlačiareň využíva batériu s kapacitou 1 000 mAh, ktorá zabezpečuje dostatok výdrže na celé výlety. 

xiaomi paperang p1
Zdroj: Cafago

Jednoduchá tlač čiernobielych fotografií alebo poznámok, ktoré si následne môžte vložiť do vášho zošita. Tlač je okamžitá a nemusíte čakať na žiadne zahrievanie. Samotná tlač je bezatramentová (termotlačiareň), takže žiadne dodatočné náklady nevznikajú. 

Rozlíšenie tlačiarne je na dostatočnej úrovni 200 dpi. Pripojiteľnosť a nabíjanie prostredníctvom 5V Micro USB portu. Podporuje tlač na papier o rozmeroch 57 x 30 mm

Mini tlačiareň PAPERANG P1 za 28,89 eur nájdete na e-shope Cafago.com

Xiaomi PAPERANG P1 nájdete na e-shope Cafago.com už za skvelých 28,89 eur s bezplatným doručením. Ak by došlo ku navýšeniu ceny, stačí využiť zľavový kupón „CC639“.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close