Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi oznamuje oficiálny dátum predstavenia zariadenia Xiaomi Mi 9 Lite

Xiaomi prezrádza dátum predstavenia zariadenia Xiaomi Mi 9 Lite. Stane sa tak v Španielsku, a to už v najbližší pondelok.

Dva dni dozadu sa na známom zahraničnom e-shope objavil v predpredaji smartfón Xiaomi Mi 9 Lite, ktorý ešte nie je oficiálne predstavený. E-shop nepriamo prezradil, že sa bude jednať o vernú kópiu zariadenia Mi CC9. Vyzerá to tak, že spoločnosť Xiaomi sa rozhodla “zoficiálniť” toto zariadenia.

Xiaomi Mi 9 Lite už o pár dní

Na oficiálnom Twitter účte španielskej pobočky spoločnosti Xiaomi sa objavil status, v ktorom informuje verejnosť, že 16.9., teda už v tento pondelok predstaví zariadenia Xiaomi Mi 9 Lite. Fanúšikov spoločnosti, ako môžete nižšie vidieť, láka na 32-megapixelovú selfie kameru a 48-megapixelový hlavný snímač.

Xiaomi tak nepriamo potvrdzuje, že informácie týkajúce sa toho, že Mi Lite 9 bude vernou kópiou zariadenia Mi CC9, sú pravdivé. Zariadenie okrem toho by malo disponovať 6,39” AMOLED displejom s vnoreným sekenerom odtlačkov prstov, procesorom Snapdragon 710, 6GB RAM a 64GB/128GB úložným priestorom. Okrem toho sa používatelia môžu tešiť na podporu FM rádia, 3,5 jacka pre slúchadlá, NFC čip, či na veľkú 4030mAh batériu s podporou rýchleho nabíjania do 18W.

Ak ste nemali doteraz príležitosť zoznámiť so zariadením Mi CC9, tak si môžete nižšie pozrieť video recenziu portálu Techtablets.com.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close