SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi sa chystá o pár dní oficiálne oznámiť, že osamotňuje značku Redmi

Spoločnosť Xiaomi v týchto dňoch šokuje verejnosť. Xiaomi totiž ohlasuje že sa chystá osamostatniť značku Redmi, má sa tak oficiálne stať 10. januára teda o pár dní.

Anglické logo „Redmi“ v plagáte je obzvlášť nápadné. Podľa Lei Jun sa bude jednať o novú nezávislú značku Redmi, ktorá je dnes medzinárodnou. Predtým bola spoločnosť Redmi chápaná ako vstupná značka spoločnosti Xiaomi. V priebehu rokov priniesla množstvo smartfónov „na národnej úrovni“ a stala sa hlavným prispievateľom k predaju smartfónov Xiaomi. Z toho vyplýva, že Redmi už nie je len „národným inteligentným telefónom“, ale ide aj do sveta.

Xiaomi ohlasuje ze osamtnuje znacku Redmi 7
Zdroj: XiaomiToday.com

Okrem oficiálneho oznámenia osamotnenia značky 10. januára by sme sa mali dočkať aj nové zariadenia, konkrétne smartfónu Redmi 7, ktorý by mal byť poháňaný čipsetom Snapdragon 675. Bol by to tak prvý smartfón na svete so spomínaným procesorom. Zaujímavejšou informáciou, resp. špekuláciou je aj to, že smartfón by mohol byť teoreticky vybavený 48MP fotoaparátom. Tieto špekulácie vznikli na základe posteru vyššie kde v tieni nájdeme číslo 4800.

Zdroj: XiaomiToday.com, úvodný obrázok: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close