SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi opäť uvoľňuje Android 10 pre Mi A3. Bude tentokrát aktualizácia bez chýb?

Xiaomi už po 4.krát uvoľňuje Android 10 pre smartfón Mi A3

Xiaomi po niekoľkých neúspešných pokusoch, konkrétne po 3, začína opäť uvoľňovať aktualizáciu s najnovším Androidom 10 pre smartfón Mi A3. Posledné aktualizácie pre smartfón spôsobovali problémy so softwarom. Zostáva už len veriť, že Xiaomi sa podarilo nedostatky odstrániť a všetko už pôjde ako má. Aktualizácia, tak ako v minulých razoch, prináša posledné novinky predstavené spoločnosťou Google – Tmavý režim, podpora nových dotykových gest, vylepšenia súkromia a podobne. Na dostupnosť aktualizácie upozorňuje portál gsmarena.com.

Xiaomi opäť uvoľňuje Android 10 pre Mi A3

Pokiaľ máte vo svojom smartfóne už nainštalovanú aktualizáciu s Androidom 10, tak aktualizácia má len pár MB (v prípade ak nie, tak aktualizácia ~1,3GB), v rámci ktorej Xiaomi zjavne opravuje chyby spôsobené predošlými aktualizáciami.

Xiaomi Mi A3_aktualizacia pre Android 10
Zdroj: gsmarena.com

Podľa používateľov fóra Reddit, Xiaomi opravuje tak isto problémy, s ktorými sa podotýkali používatelia v spojitosti s čítačkou prstov.

„Táto zostava opravuje chybu, pri ktorej sa nezobrazoval odtlačok prsta pri dvihnutú smartfónu a zdá sa, že EIS funguje…“ píše jeden z používateľov fóra.

Smartfón Xiaomi Mi A3 bol predstavený v júli minulého roka a na trh prišiel s Androidom 9 (Pie). Okrem iného je zariadenie zapojené v programe Android One. Ide o program, v rámci ktorého sú smartfóny poháňané čistým Androidom bez nadstavby výrobcu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close