SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi opäť raz prichádza s užitočným gadgetom. Tentokrát predstavuje dávkovač jedla pre Vášho domáceho maznáčika

Xiaomi bez pochyby patrí medzi najinovatívnejšie spoločnosti a dôkazom toho je aj najnovší produkt – Furrytail Pet Smart Feeder. Upozorňuje na to portál Gizmochina.com.

Produkt Furrytail Pet Smart Feeder sa objavil v rámci platformy Xiaomi Youpin, a očakáva sa, že do predaja sa dostane 30. júna. Jedná sa o jednoduchý gadget, ktorého úlohou je dávkovanie jedla pre vášho domáce miláčika.

Xiaomi Furrytail Pet Smart Feeder davkovac jedla pre zvierata_4
Zdroj: via Gizmochina.com

Dávkovanie jedla je možné prednastaviť alebo ovládať prostredníctvom aplikácie. Objem dávkovača je približne 4L a je v ňom možné mať stravu pre zvieratá do 2 kilogramov. Dávkovanie stravy je rozdelené do sekcií a to tak, aby nedošli k nechcenému upchatiu.

Xiaomi Furrytail Pet Smart Feeder davkovac jedla pre zvierata_3
Zdroj: via Gizmochina.com

Celý tento gadget je vytvorený z materiálov ako ABS a nehrdzavejúca oceľ. Okraje vrchného uzáveru sú zároveň potiahnuté gumou, aby sa predošlo navlhnutiu jedla.

Xiaomi Furrytail Pet Smart Feeder davkovac jedla pre zvierata_2
Zdroj: via Gizmochina.com

Čerešničkou na torte je, že dávkovač jedla je schopný vás informovať o blížiacom sa nedostatku jedla pre vášho domáceho miláčika prostredníctvom aplikácie.  V každom prípade sa jedná o skvelý gadget, ktorý ocenia hlavne ľudia, ktorých „druhým domovom“ je auto alebo kancelária. Svoje využitie určite nájde aj pri krátkych dovolenkách.

Zdroj: via Gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close