SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi ohlásilo oficiálny termín predstavenia vlajkovej lode Redmi K20. Príde ešte v tomto mesiaci!

Xiaomi Redmi K20 je smartfón, na ktorý mnohí nadšenci mobilných zariadení netrpezlivo čakajú. Očakáva sa totiž, že dcérska spoločnosť Redmi prinesie ak nie najvýkonnejší, tak jeden z najvýkonnejších smartfónov dostupných na trhu s atraktívnou cenovkou. Nasvedčujú tomu ako priebežné úniky informácií tak aj správy zverejňované poprednými predstaviteľmi spoločnosti. Napríklad, pred pár dňami, CEO Redmi, zverejnil na sociálnej sieti Weibo status, v ktorom písal, že je „vystrašený“ z výsledkov AnTuTu, krátko na to, Xiaomi India na sociálnej sieti Facebook zverejnila výsledky. Tie určite museli vystrašiť viacerých, podľa nich je totiž Xiaomi Redmi K20 najvýkonnejším smartfónom na trhu.

Predstavenie Xiaomi Redmi K20 je za dverami

Vráťme sa však k téme oficiálneho predstavenia smartfónu. Na oficiálnej  Weibo stránke Redmi bol dnes v skorých ranných hodinách nášho času uverejnený poster, ktorý hovorí, že smartfón bude oficiálne predstavený 28. mája. Teda približne takto o týždeň.

Xiaomi Redmi K20 oficialne predstavenie
Zdroj: Redmi (Weibo)

Len pre pripomenutie, smartfón má ponúknuť 6,39“ AMOLED displej so vstavaným skenerom odtlačkov prstov v displeji, 48MP kameru doplnenú o 8MP širokouhlý snímač a 16MP teleobjektív, procesor Qualcomm Snapdragon 855 a batériu s kapacitou 4000mAh. Táto kombinácia priniesla zariadeniu skóre v AnTuTu presahujúce 450 000 bodov. Len pre porovnanie, priemerné skóre zariadenia Xiaomi Mi 9, ktoré kraľuje výkonnostným rebríčkom dosahuje približne 380 000 bodov.

 

Zdroj: Weibo

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close