Xiaomi

Xiaomi oficiálne predstavil nové notebooky vrátane herného monštra Xiaomi Notebook Pro GTX

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli report o tom, že spoločnosť Xiaomi chystá predstaviť novú generáciu notebookov a tak sa teraz aj deje.

Prvým z dvojice je Xiaomi Notebook Pro 2

Prvým z dvojice novo predstavených notebookov je Xiaomi Notebook Pro 2. Ako už asi tušíte tak sa jedná o druhú generáciu Pro notebooku. Ako môžete vidieť nižšie tak dizajn s nijako výnimočne nelíši od svojho predchodcu. Nechýba RGB klávesnica, kov, technológia Dolby Atoms a podobne. Vylepšenia sa dočkal hardware.

Xiaomi Notebook Pro 2_predstavenie
Zdroj: XiaomiToday.com
  • Obrazovka: 15,6 palca (72% pokrytie farebného priestoru NTSC)
  • CPU: Intel Core i5-8300H / i7-8750H
  • GPU: NVIDIA GTX 1050 Ti (4 GB) / GTX 1060 (6 GB)
  • RAM: 8/16 GB DDR4 2,666 MHz
  • Vnútorná pamäť: 256 GB SSD PCIe + 1 TB HDD
  • OS: Windows 10

Xiaomi Notebook Pro GTX je zariadenie, na ktoré sa viacerí tešili

Druhým a  zaujímavejším zariadením je zariadenie Xiaomi Notebook Pro GTX, ktorý je vybavený 8. generáciou procesorov Intel Core. Podľa oficiálnych informácií nová generácia notebookov Pro GTX prichádza s viacerými vylepšeniami. Napríklad s novým systémom chladenia, ktorý disponuje trojicou výfukových otvorov na každej strane a ôsmimi vzadu. Dokáže tak spracovať  výrazne vyšší objem vzduchu ako tomu bolo doposiaľ. Konkrétne o 38,5%.  Z hľadiska hardwaru sa môžeme tešiť na 4 rôzne varianty. Tým najvýkonnejšou je: Core i7-8750H CPU, Nvidia GTX 1060 s 6GB, 16GB DDR4 RAM, a 256GB SSD + 1TB HDD.

Určite vás zaujíma cena, za ten tá sa bude pohybovať v prípade najslabšej varianty od 850€ do 1140€ v prípade tej najvýkonnejšej.

Xiaomi Notebooky na GearBeste

Zdroj: XiaomiToday.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close