SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi oficiálne ohlasuje, že spúšťa globálny predaj hodiniek Amazfit GTS a Amazfit Sports 3

Spoločnosť Amazfit ohlasuje, že spúšťa globálny predaj novopredstavených hodiniek Amazfit GTS a Amazfit Sports 3.

Niečo viac ako týždeň dozadu spoločnosť Huami, ktorá patrí pod krídla spoločnosti Xiaomi predstavila nové chytré hodinky, Amazfit GTS a Amazfit Sports 3. Oboje hodinky vyvolali medzi používateľmi pozitívne reakcie, a to aj napriek tomu, že Amazfit GTS hodinky bezpochyby hľadali dizajnovú inšpiráciu u spoločnosti Apple.

Počas IFA 2019 spoločnosť oficiálne ohlásila, že spúšťa globálny predaj oboch hodiniek. Na tému upozorňuje portál Gizmochina.com.

Amazfit GTS

Okrem prémiového dizajnu ponúkajú 1,65” AMOLED displej s vysokým rozlíšením 348 x 442 bodov pokrytý krycím sklíčkom Gorilla Glass 3. Nechýba ani poriadna výbava senzorov (PPG snímač srdcového tepu, GPS+ GLONASS…) či vodeodolnosť (do 5ATM).

huami amazfit gts_opt
Zdroj: Produktová fotografia

Výdrž hodiniek na jedno nabite je približne 2 týždne. Za podmienky aktívneho využívania GPS/GLONASS výdrž hodiniek by mala byť okolo 25 hodín.

Amaztfit Sports 3

Amazfit Sports 3 sú hodinkami, ktoré vychádzajú z produktovej línie Stratos. Ako z názvu už plynie, tak primárne sú určené pre aktívnych športovcov, narozdiel od hodiniek GTS, ktoré skôr patria do “obleku”. Z pohľadu senzorov je výbava veľmi podobná. Odlišujú sa však hlavne 4GB úložným priestorom, vďaka ktorému je možné počas cvičenia počúvať hudbu bez toho, aby ste mali slúchadlá pripojené k smartfónu či k inému prehrávaču. Čerešničkou na torte je podpora NFC.

huami amazfit sports watch 3_opt
Zdroj: XDA Developers

V režime Ultra Endurance vydrží batéria Stratos 3 300mAh na jedno nabitie až 2 týždne, zatiaľ čo v športovom režime sa životnosť batérie zníži na polovicu.

Odporúčaná cena hodiniek pre globálny trh v oboch prípadoch nebola odhalená. Zároveň spoločnosť bližšie nešpecifikovala dostupnosť hodiniek na jednotlivých trhoch. Mimochodom, spoločnosť Xiaomi niekoľko dní dozadu zdieľala reálne fotografie hodiniek. Pozrieť si ich môžete nižšie.

Pozrite si nové Amazfit Sports Watch 3, Amazfit GTS a Amazfit X na prvých reálnych fotografiách

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close