Xiaomi

Nepremeškaj akciovú ponuku na Xiaomi Air 13.3, prémiový notebook s nadštandardnou výbavou a kovovým telom | TIP REDAKCIE

O tom, že spoločnosť Xiaomi prináša trh kvalitné zariadenia nemusíme ani diskutovať. Dôkazom toho je stále rozširujúca sa fanúšikovská základňa a to nie len na poli smartfónov, ale aj ostatnej elektroniky. My ti dnes prinášame TIP na Xiaomi Air 13,3 notebook, ktorý aktuálne vďaka exkluzívnemu kupónu „LITBXIAOMIAIR13I5“ môžeš získať s dodatočnou zľavou vrátane poštovného a bez doplácania dodatočných poplatkov ako je CLO za 665€.

Xiaomi Air 13,3″

Tento ultrabook ponúka na svoju cenovú kategóriu nadpriemerné parametre. Môžeme začať 13,3“ IPS displej s FULL HD displejom (1920 x 1080 bodov)  a pomerom strán 16:9. Displej je pokrytý ešte špeciálnou vrstvou (7H) za účelom ochrany pred nechceným poškodením.

Zdroj: Youtube (instalki)

Mnohých, hlavne nočných „tvorov“ poteší aj podsvietená klávesnica, touchpad kde nájdeme umiestnený aj skener dotlačkov prstov či kovové teľo, ktoré pridáva notebooku pocit luxus, ale aj zvýšenú odolnosť voči úderom.

Zdroj: Youtube (instalki)

V útrobách zariadenia  zariadenia nájdeme výkonný hardvér v podobe procesora Intel i5-7200U, ktorému sekunduje grafická karta Geforce MX150 s 2GB pamäte. Z hľadiska multitaskingu poteší 8GB RAM (rozšíriteľná je do 16GB) a rýchly 256GB SSD disk. Z hľadiska konektivity notebook ponúka 3,5 jack, USB Type – C výstup, HDMI, USB 3.0 (2x).

Zdroj: Youtube (instalki)

Zariadenie ďalej ponúka reproduktory AKG v kombinácií s podporou technológie Dobly Audio Premium, vďaka čomu sa budete „vyhýbať“ slúchadlám. Batéria zariadenia  poskytuje možnosť práce bez prístupu k zástrčke po dobu až 9,5 hodiny (pozn. redakcie: viacero používateľov hovorí o reálnej výdrži 5 až 6 hodín v praxi). Čerešničkou na torte je, že toto všetko sa podarilo „vopchať“ do teľa s hrúbkou len 14,8mm a váhou 1,3kg.

Zdroj: Youtube (instalki)

Ak ťa tento notebook zaujal tak ho nájdeš na odkaze nižšie. PS: nezabudni na exkluzívny kupón „LITBXIAOMIAIR13I5“ a možnosťou dopravy cez EU Priority Line, vďaka ktorej sa vyhneš dodatočným poplatkom ako je CLO.

Zdroj: vlastný

Xiaomi Air 13,3″

Zdroj: vlastný, TS, fotografie: Youtube (instalki)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close