SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Xiaomi MSN Meisen T3 – enormne lacná elektrická žiletka pre dokonalé jemné holenie

Len nedávno predstavenú elektrickú žiletku od Xiaomi aktuálne kúpiš už za skvelých 20,58 eur s bezplatnou dopravou

Spoločnosť Xiaomi ešte koncom minulého roka pridala do svojho portfólia elektrických strojčekov ďalší zaujímavý produkt, ktorý určite zaujme nejedného chlapa. Pomerne čerstvou novinkou je elektrická žiletka Xiaomi MSN Meisen T3, ktorá je jednoznačným konkurentom pre žiletku OneBlade od spoločnosti Phillips, no jej cenovka je značne menšia. 

Elektrickú žiletku Xiaomi MSN Meisen T3 nájdeš na Cafago.com

Elektrická žiletka MSN Meisen T3

Dokonale jemné holenie či už s použitím peny, alebo nasucho. Hlavica prispôsobujúca sa pokožke zaručuje skvelý holiaci výsledok a to nie len v oblasti tváre a brady, ale aj v ďalších partiách.

xiaomi msn t3
Zdroj: Cafago

Zabudovaná batéria s kapacitou až 800 mAh zaručuje chod po dobu až 50 dní, pričom ju môžeš nabíjať klasickou USB Type-C nabíjačkou. 

xiaomi msn t3 2
Zdroj: Cafago

Umývania, či holenia priamo v sprche sa báť nemusíš. Elektrická žiletka Xiaomi MSN Meisen T3 spĺňa prísny štandard IPX5, ktorý zaručuje vodotesnosť proti striekajúcej vode. 

xiaomi msn t3 3
Zdroj: Cafago

Vďaka váhe iba 70 gramov a rozmerom 155,5 x 32,8 x 26,3 mm sa z neho stáva ideálny cestovateľský strojček, samozrejme, pre fanúšikov jemného holenia. 

Elektrickú žiletku Xiaomi MSN Meisen T3 nájdeš v najlepšej ponuke na e-shope Cafago.com za naozaj bezkonkurenčných 20,58 eur s bezplatnou dopravou. Dostupné sú dve farebné verzie – čierna a biela (20,85 eur). 

Elektrickú žiletku Xiaomi MSN Meisen T3 nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky