SpravodajstvoTECHNOLÓGIEWindows

Xiaomi možno chystá Windows 10 notebook. Podobá sa na MacBook od Apple

Xiaomi jeden z najväčších výrobcov mobilných zariadení na svete, ktorý spolupracuje aj so spoločnosťou Microsoft, napríklad v podobe vytvorenia Windows 10 Mobile roomky pre zariadenie Mi4-ky alebo pripravovanej roomky pre Mi5-ku,pravdepodobne pripravuje nové zariadenia poháňané Windowsom 10, avšak tentokrát sa bude jednať o notebook pod označením Mi Book, ktorý ako keby vypadol z oka MacBook-u od spoločnosti Apple.

Ako na obrázku vyššie môžete vidieť jedná sa o notebook s logom výrobcu Xiaomi, avšak pravdivosť fotografie ostáva zatiaľ zahalená pod rúškom neznámeho. Na druhej strane však treba povedať, že fotografia unikla prostredníctvom známeho Eldar-a Murtazina, ktorý má veľmi blízko k zákulisným informáciám spoločnosti Xiaomi. 

Pevne veríme, že uniknuté informácie sa čoskoro potvrdia a trh s Windows 10 zariadeniami dostane peknú „injekciu“ v podobe nového Windows 10 zariadenia v štýle spoločnosti Apple.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close