Xiaomi

Nová aktualizácia MIUI 10 umožňuje nainštalovať najnovšiu verziu aplikácie Google fotoaparátu

Vybraní používatelia telefónov Xiaomi môžu v najnovšej BETA verzii MIUI 10 (v8.11.8) nainštalovať najnovšiu verziu aplikácie Google kamery.

Spomínaná BETA verziu MIUI 10 je aktuálne dostupná pre čínsku ROM. Avšak predpokladáme, že čoskoro možnosť aktualizácia bude dostupná aj pre globálnu verziu.  Spoločnosť Xiaomi neposkytla žiadnu časovú líniu pre globálne zavedenie  nových rozhraní API.

Čínaska ROM tak získala podporu API HAL3 / Camera2API, ktorá je nevyhnutnou požiadavkou pre spustenie aplikácie Google Fotoaparát. Dôvod rozšírenia podpory nových API spoločnosť Xiaomi neuviedla, ale možno predpokladať, že dôvodom sú rozširujúce sa funkcionality aplikácie, ktoré sú žiadané používateľmi.

Momentálne nie je známa informácia kedy bude spomínaná funkcionalita dostupná aj na stabilnej verzii MIUI 10.

Zdroj: Gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Toto sú nové Xiaomi Huami Amazfit Verge 2 chytré hodinky s podporou eSIM a monitoringom EKG
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close