SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Inteligentná IP kamera Xiaomi Mijia Smart je jednoduchým riešením pre zabezpečenie tvojej domácnosti

Xiaomi Mijia Smart IP kamera je aktuálne dostupná za historicky najnižšiu cenu!

Chcete mať svoj domov dokonale zabezpečený? Netrápte sa s drahými kamerovými systémami a skúste inteligentné riešenia od Xiaomi! Najnovšiu generáciu inteligentnej IP kamery môžete aktuálne získať už za bezkonkurenčných 35 eur

Širokouhlý obraz

Inteligentná IP kamera Xiaomi Mijia Smart ponúka naozaj dokonalý 360-stupňový obraz s FullHD rozlíšením. Priestor okolo kamery sa dá monitorovať klasickým motorčekom, ktorý s objektívom kamery otáča. Celá kamera je pritom uchytená na antivibračnej konštrukcií, čím ja zabezpečený dokonalý obraz aj počas otáčania. 

xiaomi mijia ip kamera
Zdroj: Gearbest

 

Obojsmerný zvuk

Ďalšou výhodou tohto kúsku z výrobne Xiaomi je naozaj skvelá audio výbava. Kamera je totižto vybavená mikrofónom, ako aj reproduktorom, vďaka čomu počujete, čo sa v byte deje. Pomocou zabudovaného reproduktoru môžete zase bezproblémovo komunikovať, napríklad s neželanými hosťami. 

Farby aj pri slabom svetle

Nová generácia inteligentnej kamery Xiaomi Mijia prichádza aj s vylepšeným obrazom v zlých svetelných podmienkach. Predošlá generácia dokázala v slabých svetelných podmienkach natáčať iba na čierno bielo, zatiaľ čo nová generácia nemá s farebným obrazom žiadny problém. Ak sa ale jedná o úplnú tmu, stále treba počítať s čierno bielym obrazom, ktorý by mal byť ale v prípade novej generácie opäť o čosi vyhladenejší a krajší. 

xiaomi mijia ip kamera
Zdroj: Gearbest

 

Detekcia pohybu

Používate kameru hlavne na zabezpečenie Vašej domácnosti? Žiadny problém. IP kamera totižto automaticky detekuje pohyby v byte a nahraté videá následne automaticky ukladá, či už na cloud, alebo do pamäťovej karty. Najväčšou výhodou je ale inteligentné filtrovanie poplachov pomocou umelej inteligencie. Tá totižto dokáže určiť, či bol poplach spôsobený hýbajúcou sa záclonou, zapínaním svetla, hmyzom, alebo náhodným pohnutím poličky, na ktorej sa kamera nachádza. 

Uchytiť sa dá aj na stenu

Chcete dať Vašej bezpečnostnej kamere pevné miesto? Taktiež žiadny problém. Konštrukcia kamery disponuje predvŕtanými dierami na skrutky, ktorými ich môžete jednoducho a bezpečne uchytiť na akúkoľvek stenu v byte. 

xiaomi mijia smart ip kamera_opt
Zdroj: Gearbest

Prepracovaná aplikácia

Na záver iba dodáme, že s kamerou môžete komunikovať úplne jednoduchým spôsobom – prostredníctvom aplikácie vo Vašom smartfóne. V aplikácií nájdete nie len live obraz, ale aj predošlé záznamy a možnosti nastavenia celej kamery presne podľa Vašich predstáv. 

FullHD kameru Xiaomi Mijia Smart s 360-stupňovým pohľadom môžeš aktuálne získať už za 35,36 eur. Akcia aktuálne prebieha na overenom e-shope Gearbest.com. Na zrazenie cenovky však nezabudni uplatniť zľavový kupón B33FA58096E1D001. Doprava je v tomto prípade opäť bezplatná. 

IP kameru Xiaomi Mijia Smart nájdeš na e-shope Gearbest.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close