fbpx
Xiaomi

2. generácia elektrických zubných kefiek Xiaomi – Xiaomi Mijia Doctor BET-C01 je opäť dostupná s lákavou cenovkou

Spoločnosť Xiaomi predstavila nie tak dávno 2. generáciu zubných kefiek Mijia a v týchto dňoch sa dostala do oficiálneho predaja.

Xiaomi Mijia Doctor Bei Sonic Electric Toothbrush BET-C01 IPX7

Nová generácia prišla s viacerými vylepšeniami. Xiaomi BET-CO1 ponúka 2 módy čistenia zubov. Soft mód, teda mód, ktorý ocenia hlavne ľudia s citlivými zubami  a štandardný mód. K dobrým výsledkom čistenia dopomáha motorček s 31000 vibráciami za sekundu. Nechýba samozrejme ani možnosť upozornenia na zmenu polohy v 30-sekundových intervaloch.

Xiaomi Mijia Doctor BET-C01
Zdroj: produktová fotografia

Zubná kefka je zároveň aj vode odolná čo znamená, že s ňou nemusíte zaobchádzať v rukavičkách. Vyčistite ju tak veľmi jednoducho, pod prúdom tečúcej vody. Chváli sa totiž certifikátom IPX-7. Zároveň je dodávané s dockovaciou stanica, ktorá nabíja akumulátor s kapacitou 700mAh sľubujúcim 21 dňovú výdrž.

Xiaomi Mijia Doctor BET-C01 vode odolnost
Zdroj: produktová fotografia

Táto zubná kefka ponúka viacero funkcionalít a zároveň disponuje viacerými kľúčovými vlastnosťami. Napríklad disponuje trojicou rôznych štetiniek pričom každá z nich plní inú úlohu. My by sme najradšej vyzdvihli modré štetinky, ktoré odstraňujú flaky vzniknuté z kávy, čaju a obdobných potravín zo zubou.

Xiaomi Mijia Doctor BET-C01 - stetiny
Zdroj: produktová fotografia

Táto zubná kefka je zároveň dodávaná so špeciálnym puzdrom slúžiacim na pohodlný prenos.

Xiaomi Mijia Doctor BET-C01 - balenie
Zdroj: produktová fotografia

Aktuálne túto zubnú kefku do obchodu zaradil e-shop GearBest.com kde ju nájdeme v akciovej ponuke za 24€.

Xiaomi Mijia Doctor Bei Sonic Electric Toothbrush BET-C01 IPX7

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close