SpravodajstvoXiaomi

Toto je ďalší z produktov Xiaomi, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Špeciálny Xiaomi Mijia Mop, ktorého cena Vás milo prekvapí

Xiaomi Mijia Deerma Sweeper Water Spray Mop je ďalší produkt z kuchyne čínskeho giganta Xiaomi, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Jedná sa o produkt z produktovej línia Deerma a jedná sa konvenčný mop, v ktorom nenájdeme žiadne čipy či elektronické funkcie.

Používateľ tento mop musí kontrolovať a ovládať vo vlastnej réžii. Určite sa teraz pýtate v čom je výnimočný. Tento mop disponuje totiž nádobkou s objemom 350ml, kde môžete dať vodu alebo iný čistiaci prostriedok. Túto vodu, resp. čistiaci prostriedok následne používateľ dávkuje prostredníctvom rukoväte pred mop, aby navlhčila podlahu.

Xiaomi Mijia Deerma mop
Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi ďalej tento mop vybil špeciálne upravenou handričkou, ktorá je vyrobená z viacerých druhov vlákien. Handrička by mala byť dokonca schopná dostať sa aj do škár medzi kachličkami.

Xiaomi Mijia Deerma mop handrica
Zdroj: produktová fotografia

Podstavec mopu sa môže otáčať o 360 stupňov, takže sa môže použiť napríklad na čistenie pod posteľou alebo na akomkoľvek inom mieste, kde je zložitejší prístup. Celý mop váži 750 gramov, ale bez vody.

Xiaomi Mijia Deerma mop_2
Zdroj: produktová fotografia

Jedna plná náplň by mala vystačiť na poumývanie plochy o rozlohe 100 metrov štvorcových.

Aktuálne je tento mop v takmer 50% zľave v e-shope TomTop.com. Čerešničkou na torte je bezplatná doprava čo znamená, že výsledná cena tohto mopu je menej ako 18€.

Xiaomi Mijia Deerma mop cena
Zdroj: vlastný

Zdroj: vlastný, TomTop.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close