SpravodajstvoXiaomi

Toto je ďalší z produktov Xiaomi, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Špeciálny Xiaomi Mijia Mop, ktorého cena Vás milo prekvapí

Xiaomi Mijia Deerma Sweeper Water Spray Mop je ďalší produkt z kuchyne čínskeho giganta Xiaomi, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Jedná sa o produkt z produktovej línia Deerma a jedná sa konvenčný mop, v ktorom nenájdeme žiadne čipy či elektronické funkcie.

Používateľ tento mop musí kontrolovať a ovládať vo vlastnej réžii. Určite sa teraz pýtate v čom je výnimočný. Tento mop disponuje totiž nádobkou s objemom 350ml, kde môžete dať vodu alebo iný čistiaci prostriedok. Túto vodu, resp. čistiaci prostriedok následne používateľ dávkuje prostredníctvom rukoväte pred mop, aby navlhčila podlahu.

Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi ďalej tento mop vybil špeciálne upravenou handričkou, ktorá je vyrobená z viacerých druhov vlákien. Handrička by mala byť dokonca schopná dostať sa aj do škár medzi kachličkami.

Zdroj: produktová fotografia

Podstavec mopu sa môže otáčať o 360 stupňov, takže sa môže použiť napríklad na čistenie pod posteľou alebo na akomkoľvek inom mieste, kde je zložitejší prístup. Celý mop váži 750 gramov, ale bez vody.

Zdroj: produktová fotografia

Jedna plná náplň by mala vystačiť na poumývanie plochy o rozlohe 100 metrov štvorcových.

Aktuálne je tento mop v takmer 50% zľave v e-shope TomTop.com. Čerešničkou na torte je bezplatná doprava čo znamená, že výsledná cena tohto mopu je menej ako 18€.

Zdroj: vlastný

Zdroj: vlastný, TomTop.com


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close