Xiaomi

S gadgetom Xiaomi MI WiFi Repeater Pro získaš plný Wi-Fi signál aj tam, kde sa Ti o tom nesnívalo. Cena je pritom extrémne nízka

Určite si zažil situáciu, kedy Wi-Fi signál v miestnosti nebol dokonalý a premýšľal si nad tým, čo robiť, aby došlo k zosilneniu signálu. V takom prípade je najlepší riešením používať Wifi zosilňovač, ktorý poznáme pod označením Wi-Fi extender. Ten dokáže zosilniť akýkoľvek dostupný Wi-Fi signál v okolí. Našim tipom je model Xiaomi MI WiFi Repeater Pro , ktorý ponúka výkonný hardvér pre skvelé zosilnenie signálu.

Zdroj YouTube: AndroLatin

Xiaomi Wifi Extender Pro je skvelý doplnok aj pre náročných používateľov. Tento zosilňovač totiž dokáže preniesť až 300 mbps rýchlosť, ktorá je úplne dostatočná pre hranie online hier, sledovanie 4K obsahu či streamovanie. Zosilňovač je navyše vybavený silnými dvoma 2 dBi anténami, ktoré sa postarajú o stabilitu internetového pripojenia a dobrý dosah. Extender navyše zaujme veľmi kompaktnými rozmermi a sympatickým a jednoduchým dizajnom, takže sa nebude jednať o zariadenie, ktoré treba pred návštevou skrývať.

Xiaomi MI WiFi Repeater Pro dodá Wi-Fi sieti novú šťavu

Profesionálny zosilňovač internetu od známeho výrobcu Xiaomi sa nastavuje priamo cez smartfón. Jedná sa o plnohodnotné smart riešenie, takže zabudni na náročné pripojovanie extenderu cez rôzne káble a potom nutnosť nastavovať zariadenie na počítači. Xiaomi Wifi Extender stačí pripojiť k smartfónu a jednoducho prostredníctvom aplikácie už len zvoliť čo najpohodlnejšie nastavenia podľa svojej potreby. Wifi zosilňovač je následne ihneď pripravený k práci.

Produktová fotografia

Xiaomi MI WiFi Repeater Pro je teda skvelé riešenie pre každého, kto sa trápi so slabším wifi signálom. Táto malá čierna krabička dokáže priam „čarovať“ a po krátkom nastavení môže zosilniť akýkoľvek dostupný slabší signál. Tento skvelý doplnok je aktuálne navyše vo veľkej zľave, kedy je možné repeater kúpiť z pôvodných €22.32 € za menej ako 13 € . E-shop Tomtop.com k tomuto repeateru pribaľuje bezodplatne aj redukciu vhodnú pre našu zásuvku. Nájdete ho na tomto odkaze.

Zdroj: vlastný, TS

Tip pre vás  Xiaomi predstavuje ďalšie chytré hodinky s monitoringom EKG. Privítajme nové Huami Amazfit HealthPrihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close