SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Xiaomi Mi Router AC2100 s gigabitovou pripojiteľnosťou aktuálne kúpiš za cenu, aká tu ešte nebola

Jeden z najpopulárnejších domácich WiFi routerov od Xiaomi je opäť dostupný v neodolateľnej akcii, ktorej sa ťažko odoláva

Spoločnosť Xiaomi je už roky známa nie len svojimi dostupnými zariadeniami, ale aj výbornými elektronickými doplnkami do domácnosti, ktoré stoja zväčša značne menej, ako konkurenčné produkty. Jedným z takýchto kúskov, ktoré by si rozhodne nemal prehliadnuť, je aj populárny Xiaomi Mi Router AC2100, ktorý aktuálne kúpiš za cenu, aká tu ešte nebola.

Xiaomi Mi Router AC2100 PS: nezabudni na kupón „TPPAS0340“ a dopravu Duty Free Shipping

Ideálny domáci WiFi router

Xiaomi Mi Router AC2100 je skvelým spojením klasického domáceho WiFi routeru a poriadneho zariadenia, ktoré v napätých situáciách podrží hráčov počítačových hier. Samozrejmosťou je aj niekoľko pokročilých funkcií, ktoré sa budú hodiť v oboch prípadoch ich využitia.

xiaomi mi router ac2100 chladenie
Zdroj: TomTop

Ako prvý spomenieme dizajn samotného routeru, ktorý nie len vyzerá dobre, ale zároveň hrá veľkú úlohu pri aktívnom chladení. Vďaka valcovitému dizajnu je účinok veľkoplošného chladiča značne väčší.

Keďže ide o pomerne nový router, počítať môžte s podporou protokolu IPV6, ako aj s gigabitovým dvojpásmovým WiFi pripojením na frekvenciách 2,4 GHz a 5 GHz. Samozrejmosťou sú až 4 gigabitové ethernet porty.

xiaomi mi router ac2100 3
Zdroj: TomTop

O dokonalé pokrytie celej domácnosti sa stará až štvorica vysokovýkonných antén a šesťkanálový zosiľňovač, vďaka čomu je zabezpečené dokonalé 360-stupňové pokrytie celej domácnosti aj v prípade, že WiFi router nie je umiestnený v ideálnej polohe, či pozícii.

Pre náročnejších zákazníkov sú k dispozícií algoritmus na korekciu chýb typu LDPC, čím je vylepšené rušenie kanálových šumov, ako aj urýchľovač NetEase UU, ktorý slúži najmä na zabezpečenie stabilného a rýchleho pripojenia herných konzol (po ethernet sieti).

xiaomi mi router ac2100
Zdroj: TomTop

Xiaomi Mi Router AC2100 PS: nezabudni na kupón „TPPAS0340“ a dopravu Duty Free Shipping

Xiaomi Mi Router AC2100 nájdeme v momentálne najlepšej ponuke na e-shope TomTop.com, ktorý ho v prípade uplatnenia zľavového kupónu „TPPAS0340“ ponúka už za bezkonkurenčných 41,62 eur s dopravou zdarma. PS: zabudnite zvoliť dopravuDuty Free Shipping, aby si sa vyhol prípadným ďalším poplatkom.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close