SpravodajstvoXiaomi

Ďalšie špekulácie o smartfóne Xiaomi Mi MIX 4. Skladací vlajkonosič so 60MP fotoaparátom?

O ďalšej vlajkovej lodi série smartfónov Xiaomi Mi MIX sme zatiaľ veľa nepočuli. Ešte na konci minulého roka sa na internete objavili informácie, že nový Xiaomi Mi MIX 4 bude vybavený až trojicou fotoaparátou na zadnej strane zariadenia. Túto informáciu môžme brať takmer ako istú vec, keďže väčšina vlajkových lodí od všetkých výrobcov sa bude uberať takýmto smerom. Najnovšie informácie pochádzajúce z domovskej Číny ale naznačujú, že Xiaomi Mi MIX 4 bude naozaj exkluzivitka na trhu so smartfónmi. 

Skladací Xiaomi Mi MIX 4

Najnovšie špekulácie pochádzajú zo stránky Alipay, ktorá naznačuje, že nový Xiaomi Mi MIX 4 bude vybavený skladacím displejom, ktorý sme zrejme videli už niekoľkokrát na fotografiách, či videách spoločnosti Xiaomi. Ďalšou zaujímavosťou je aj špecifikácia fotoaparátu.

Zdroj: Gizchina

Nový Xiaomi Mi MIX 4 má mať podľa informácií zo spomenutej stránky hlavný snímač fotoaparátu s rozlíšením až 60MP, čo vo svete smartfónov zatiaľ naozaj nemá konkurenciu. V banneri na stránke Alipay sa taktiež nachádza aj informácia o tom, že smartfón bude predstavený v druhej polovici roku 2019. 

Špekulácie treba brať s rezervou

Samozrejme, všetky tieto informácie treba brať s rezervou, keďže ide iba o špekulácie založené na informáciách z webstránky Alipay. Do predstavenia smartfónu Xiaomi Mi MIX 4 ale zostáva ešte naozaj kopec času a ak sa na internete objavia ďalšie informácie, určite vás budeme včas informovať.

Tip pre vás  Huawei reaguje na sankcie americkej vlády: aj naďalej budeme podporovať našich zákazníkov, nie je dôvod na paniku

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (Youtube – Kim Poh Liaw)

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tagy
Close
Close